صدور مجوز برای 70 مدرسه فوتبال در تهران
صدور مجوز برای 70 مدرسه فوتبال در تهران

گروه ورزش شهریاریها :  حبیب‏الله ابوالحسن ‏شیرازی امروز در شرق استان تهران اظهار داشت: امسال تهران شاهد توسعه مناسبی در زمینه مدارس پایه فوتبال بود. وی ادامه داد: مدارس فوتبال امسال به‏ خوبی مراحل قانونی را گذرانده و در بازدیدها و بررسی‏های به عمل آمده از امکاناتی نظیر مربیان درجهA  و B، داشتن توپ به […]

گروه ورزش شهریاریها :  حبیب‏الله ابوالحسن ‏شیرازی امروز در شرق استان تهران اظهار داشت: امسال تهران شاهد توسعه مناسبی در زمینه مدارس پایه فوتبال بود.

وی ادامه داد: مدارس فوتبال امسال به‏ خوبی مراحل قانونی را گذرانده و در بازدیدها و بررسی‏های به عمل آمده از امکاناتی نظیر مربیان درجهA  و B، داشتن توپ به ازای هر بازیکن، وجود آب‏خوری استاندارد، رختکن مناسب و انجمن اولیا برخوردار بودند.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران از ثبت مدارس فوتبال دارای مجوز استان تهران بر روی تارنمای آکادمی ملی فوتبال فدراسیون خبر داد.

ابوالحسن‏ شیرازی ادامه داد: این مهم برای نخستین بار و در راستای ایجاد رضایت در نوجوانان علاقه‏مند به فوتبال و خانواده‏های آنها انجام شده است.

وی افزود: خانواده‏ها با مراجعه به این سایت می‏توانند از مدارس دارای مجوز باخبر شده و کودکان خود را در این مراکز ثبت ‏نام کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران به خانواده‏ها توصیه کرد تا از ثبت ‏نام فرزندان خود در مدارس فاقد مجوز خودداری کنند، زیرا چنین اماکنی کودکان را به بی‏راهه کشانده و مشکلاتی را برای آنها به ‏وجود می‏آورند.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران با اشاره به برخی مشکلات هیئات فوتبال شهرستان‏های استان تهران خاطرنشان کرد: برخی از هیئات فوتبال به ‏ویژه در شهرستان‏های استان تهران خواستار اختصاص بودجه مورد نظر برای مدیریت امور خود هستند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، برخی از آنها فاقد زمین هستند و فوتبال حوزه شمیرانات با تصور حضور اقشار ثروتمند در این شهرستان بدون زمین فوتبال مانده است.

ابوالحسن‏شیرازی اضافه کرد: زمین 9 نفره قیطریه در شهرستان شمیرانات وجود دارد که البته استاندارد نیست و اغلب شهرستان‏های استان تهران با مشکل کمبود زمین فوتبال استاندارد مواجه هستند.