برترین های شاهد و ایثارگر شهرستان های استان تهران تجلیل شدند
برترین های شاهد و ایثارگر شهرستان های استان تهران تجلیل شدند

شهریاریها : به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران (بشرا)، در این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران تاکید کرد: برترین های شاهد و ایثارگر مایه مباهات بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند، چرا که با افتخارآفرینی خود نام پدران خود را زنده […]

شهریاریها : به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران (بشرا)، در این مراسم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران تاکید کرد:

برترین های شاهد و ایثارگر مایه مباهات بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند، چرا که با افتخارآفرینی خود نام پدران خود را زنده می کنند و حماسه ای دیگر رقم می زنند.

مهندس ابراهیم طاهرنژاد افزود: دیروز پدران و عزیزان این دانش آموزان در عرصه جهاد و رزم، مردانه تلاش کردند و حافظ این آب و خاک و دین شدند و امروز فرزندان آنها در میدانی دیگر و سخت تر باز مردانه می ایستند و با موفقیت خود در عرصه های مختلف راه عزیزان شان را ادامه می دهند.

همچنین در این همایش مسئول شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با ارائه گزارشی گفت: مسابقات استانی ویژه شاهد و ایثارگر در چهار گروه تحقیق و پژوهش، دستاوردهای علمی، قرآنی و ورزشی برگزار شد که چهار موضوع تحقیق در مقطع ابتدایی داشتیم که در مجموع یک هزار و 116 اثر از دانش آموزان به مدارس شاهد، ایثارگر و طرح پراکنده ارسال شد و در مقطع راهنمایی نیز در شش موضوع تعداد 249 اثر داوری شده است.

صاحب علی محمدی با بیان ارسال 561 اثر در مقطع متوسطه و داوری 178 اثر در سطح استان در خصوص دستاوردهای علمی دانش آموزان شاهد این اداره کل خاطرنشان کرد: با توجه به دروس مقطع ابتدایی، موضوعات مختلفی ارائه شده است که تعداد 76 اثر داوری شدند.

وی انرژی خورشیدی، سازه های ماکارونی، رباتیک و دستگاه تصفیه آب را موضوعات علمی مقاطع راهنمایی و متوسطه معرفی کرد و گفت: در مجموع 267 اثر در این زمینه ها ارسال شد.

درپایان همایش نیز 13 رتبه برتر زیر صد کنکور 91، برگزیدگان مسابقات علمی، ورزشی، قرآنی، ورزشی و پژوهشی توسط مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش ور پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر مسئولین حاضر با دریافت لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شدند.

گفتنی است، این برنامه با اجرای سرود دانش آموزان شاهد و ایثارگر و اجرای نمایش آیینی این دانش آموزان از شهریار همراه بود.