طی 24 ساعت آینده/ هوای کرج با افزایش ابر و بارش پراکنده همراه خواهد بود
طی 24 ساعت آینده/ هوای کرج با افزایش ابر و بارش پراکنده همراه خواهد بود

شهریاریها : مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: هوای کرج طی 24 ساعت آینده با افزایش ابر و بارش پراکنده همراه خواهد بود. منصور رحمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هوای کرج هم اکنون غبارآلود و دمای آن 9 درجه سانتیگراد 4 متر بر ثانیه و از سمت جنوب شرق است. وی ادامه […]

weatherشهریاریها : مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: هوای کرج طی 24 ساعت آینده با افزایش ابر و بارش پراکنده همراه خواهد بود.

منصور رحمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هوای کرج هم اکنون غبارآلود و دمای آن 9 درجه سانتیگراد 4 متر بر ثانیه و از سمت جنوب شرق است.

وی ادامه داد: هوای کرج طی 24 ساعت آینده قسمتی ابری و وزش باد به تدریج افزایش ابر و در اواخر وقت بارش پراکنده همراه خواهد بود که بیشینه دما 9 و کمینه دما 3 درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان البرز افزود: هوای هشتگرد نیز نیمه ابری و دمای آن 6 درجه سانتیگراد و سرعت باد 3 متر بر ثانیه و از سمت جنوب شرق است.

رحمانیان تصریح کرد: هوای هشتگرد طی 24 ساعت آینده قسمتی ابری و وزش باد به تدریج افزایش ابر و در اواخر وقت بارش پراکنده همراه خواهد بود که بیشینه دما 5 و کمینه دما منفی 2 خواهد بود.