سرهنگ اصلانی: افتتاح یک کلانتری در نصیرآباد شهرستان شهریار
سرهنگ اصلانی: افتتاح یک کلانتری در نصیرآباد شهرستان شهریار

شهریاریها : فرمانده انتظامی غرب استان تهران از افتتاح یک کلانتری در نصیرآباد شهرستان شهریار در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ناصر اصلانی به اهداف مهم راه اندازی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اشاره کرد و گفت: در 11 مهرماه سال گذشته فرماندهی ویژه غرب استان تهران از استان تهران […]

IMAGE634762360061358944شهریاریها : فرمانده انتظامی غرب استان تهران از افتتاح یک کلانتری در نصیرآباد شهرستان شهریار در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ناصر اصلانی به اهداف مهم راه اندازی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اشاره کرد و گفت: در 11 مهرماه سال گذشته فرماندهی ویژه غرب استان تهران از استان تهران و البرز جدا شد و به مرکزیت شهرستان شهریار استقرار کامل یافت که طبق برنامه ریزی قرار است در آینده ای نزدیک یک کلانتری در نصیرآباد باغستان افتتاح شود.

وی افزود: منطقه غرب استان تهران دارای جمعیتی بالغ بر دو میلیون و نهصد هزار نفر می باشد که از لحاظ جمعیت در رتبه یازدهم استان های کشور قرار دارد.

این مسئول ابراز امیدواری کرد: با توجه به رشد جمعیتی در این منطقه به خصوص شهر باغستان، در صورت همکاری سایر ادارات دولتی، یک کلانتری دیگر در آینده ای نزدیک در نصیرآباد باغستان افتتاح و راه اندازی شود.