اخبار کوتاه شهرداری های شهرستان شهریار
اخبار کوتاه شهرداری های شهرستان شهریار

تقدیر شهروندان از زحمات شهردار اندیشه شهروندان ولایتمدار و با فرهنگ شهر اندیشه از زحمات شهردار تقدیر و تشکر کردند. به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری اندیشه، شهروندان و ساکنین محله 17 واقع در فاز 3 اندیشه، به پاس تقدیر از زحمات و عنایات خاصه بهروز کاویانی شهردار اندیشه، از ایشان تجلیل بعمل آورند. […]

تقدیر شهروندان از زحمات شهردار اندیشه

شهروندان ولایتمدار و با فرهنگ شهر اندیشه از زحمات شهردار تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری اندیشه، شهروندان و ساکنین محله 17 واقع در فاز 3 اندیشه، به پاس تقدیر از زحمات و عنایات خاصه بهروز کاویانی شهردار اندیشه، از ایشان تجلیل بعمل آورند.

برگزاری ملاقات عمومی شهردار شهریار با شهروندان

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهریار :صبح امروز سه شنبه 21/9/91 جلسه ملاقات عمومی شهردار شهریار در سالن اجتماعات شهردار برگزار گردید. این جلسه با حضور حسینی شهردار شهریار و معاونت شهرسازی برگزار گردید.

لازم به ذکر است در این جلسه به مشکلات 70 نفر از شهروندان محترم رسیدگی و دستورات لازم از جانب شهردار شهریار صادر گردید.

همایش تاسیس صندوق توسعه کشاورزان در شهر وحیدیه

همایش تاسیس صندوق توسعه کشاورزان در سالن اجتماعات فرهنگسرای کوثر شهر وحیدیه با حضور معاون فرماندار ، ریاست اداره جهاد کشاورزی ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر وحیدیه اعضای شورای روستاها و کشارزان و دامداران شهر وحیدیه برگزار گردید .در این مراسم آقایان مهندس صالحی رئیس جهاد کشاورزی و آقای تبارکی معاون فرماندار بعنوان سخنران به بیان اهداف تاسیس این صندوق پرداختند .

 واگذاری ناوگان حمل و نقل عمومی به بخش خصوصی از سیاستهای شهرداری باغستان

پورتال جامع شهرداری باغستان:”صادقی” در زمینه خصوصی سازی حوزه حمل و نقل عمومی شهری اظهار داشت:یکی از راه های حل مشکلات حمل و نقل عمومی شهری به ویژ] در کلانشهرها،کاهش تصدی گری شهرداری ها در این حوزه است.ایشان با بیان اینکه کاهش تصدی گری ها تنها در سایه مشارکت پذیری مردم میسر خواهد شد،ادامه داد:خوشبختانه سازمان اتوبوسرانی شهرداری باغستان یسترهای لازم را در این امر آماده و این امر را اجرا نموده است.

یکی از سیاستها سازمان اتوبوسرانی ،خصوصی سازی ناوگان بوده که کلیه اتوبوسهای خریداری شده از سازمان شهرداریها را به بخش خصوصی با قیمت مناسب واگذار نموده است و هر ساله به ازای خدمات رانندگان مبالغی بعنوان یارانه از سازمانشهرداریها به حساب سازمان واریز و به آنها پرداخت میگردد.وی تاکید نمود:خصوصی سازی امور به معنای رها سازی امور نیست بلکه به معنای ایجاد فضای رقابتی درارائه خدمات مذکور در شان و کرامت مردم است.

جلسه هم اندیشی و ارائه گزارش در دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر

به گزارش روابط عمومی شورا و شهرداری صباشهر :روز دوشنبه مورخ 13/9/91 دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر میزبان جمعی از مسئولین ، میهمانان و دانشگاهیان بود.

جلسه هم اندیشی دانشگاه با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین موحدی نیا امام جمعه محترم صباشهر ، جناب آقای محمدرضا گروسی مشاور معاون ریاست جمهوری ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی صباشهر و رؤسای دانشگاههای آزاد اسلامی شهرستان شهریار ، قدس و شهر صباشهر و تنی چند از اساتید و مدعوین برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش کلیپ فعالیتهای صورت گرفته دکتر کلانتری ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر ضمن خیرمقدم به حاضران توضیحاتی ارائه نموده و سپس امام جمعه محترم صباشهر در بیانات خود ضمن تسلیت ایام ماه محرم از حضرت امام حسین (ع) به عنوان بهترین استاد و یاران وفادارشان را از بهترین دانشجویان مکتب حسینی یاد نمودند و بر لزوم همکاری کلیه دستگاهها در گسترش فرهنگ علم و دانش تأکید نمودند.

در ادامه جناب آقای محمدرضا گروسی مشاور محترم معاون رئیس جمهور در بیاناتی اظهار نمودند با توسعه دانشگاهها مشکلات و ناهنجاریهای اجتماعی کسر می گردد. در پایان پس از بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیمات لازم مدعوین از زمین محل احداث ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر بازدید نمودند.

ملاقات عمومی فرماندار شهرستان شهریار با اهالی شاهد شهر

روز سه شنبه مورخ 23/8/91 ملاقات مردمی فرماندار شهریار با 73 نفر از مردم شریف شهرستان شهریاردر شهرداری شاهد شهر باحضور معاون عمرانی فرماندار ،شهردار و اعضاء شورای شهر شاهد شهر و چند تن از رؤسای ادارات شهرستان برگزار گردید .

با تشکر از روابط عمومی شهرداری های تابع شهرستان شهریار