تازه های کتاب شهریار رونمایی شد
تازه های کتاب شهریار رونمایی شد

شهریاریها : در حاشیه برپایی اولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهریار، از تازه ترین کتابهای این شهرستان رونمایی شد. بعد ازظهر امروز اولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهریار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل سابق مصلی این شهرستان افتتاح شد. در حاشیه این نمایشگاه از کتب منتشر شده از سوی مولفان این شهرستان طی یک […]

شهریاریها : در حاشیه برپایی اولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهریار، از تازه ترین کتابهای این شهرستان رونمایی شد.

بعد ازظهر امروز اولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهریار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل سابق مصلی این شهرستان افتتاح شد.

در حاشیه این نمایشگاه از کتب منتشر شده از سوی مولفان این شهرستان طی یک سال گذشته، توسط مسئولان استانی و فرماندار رونمایی شد.

اصول کاربردی الکتروشیمی در صنعت، دعا و اجابت، اینجا کجای پرواز است، آرزوی بزرگ و … از جمله تازه های کتاب شهرستان شهریار است که از آنها رونمایی شد.

این نمایشگاه از امروز به مدت یک هفته از ساعت 9 صبح الی 21 در محل مصلی سابق شهرستان شهریار واقع در خیابان مصطفی خمینی برپاست که علاقمندان می توانند محصولات خود را با تخفیف خریداری کنند.

در حاشیه این مراسم از فرماندار شهریار به عنوان رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان تجلیل و قدردانی شد. در ادامه از نویسندگان و مولفان و سایر فرهیختگان نیز تجلیل به عمل آمد.