نژادفلاح سکاندار ورزش استان تهران شد
نژادفلاح سکاندار ورزش استان تهران شد

شهریاریها :  وهاب فرهمند مدیرکل پیشین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران درباره تودیع خود، اظهار کرد: تیم مدیریتی وزارت ورزش و جوانان چنین تصمیمی را گرفت و به طور حتم بهترین تدبیر را اندیشیده‌اند و من قصد ندارم به بیان عملکرد خود در این مدت بپردازم و آن را به فرصت‌های آینده واگذار […]

شهریاریها :  وهاب فرهمند مدیرکل پیشین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران درباره تودیع خود، اظهار کرد: تیم مدیریتی وزارت ورزش و جوانان چنین تصمیمی را گرفت و به طور حتم بهترین تدبیر را اندیشیده‌اند و من قصد ندارم به بیان عملکرد خود در این مدت بپردازم و آن را به فرصت‌های آینده واگذار می‌کنم، اما با توجه به نزدیک بودن پایان عمر دولت دهم باید به مدیرکل جدید فرصت داده شود تا بتواند کار انجام دهد و توفیقات بیشتری را برای این اداره رقم بزند.

سیدحسین نقوی حسینی، رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: ورزش و جوانان استان تهران نیازمند توجه زیادی است.

با وجود جمعیت زیاد در شهرستان‌های استان تهران، پایه کاری اداره تربیت بدنی است و با توجه به حضور آقای رسولی‌نژاد در مراسم پیشنهاد می‌کنم اداره کل تربیت بدنی و ورزش و جوانان استان تهران به دو اداره کل تقسیم شود تا حوزه خدمت‌رسانی نیز بیشتر شود.

از سوی دیگر بخش جوانان زیر توپ و تور گم شده‌اند و باید برای آن بخش فکری شود. چرا که بخش جوانان در وزارت ورزش و جوانان مظلوم واقع شده است.

سید احمد رسولی‌نژاد، معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به گله نمایندگان مبنی بر عدم توجه به بخش جوانان، اظهار کرد:

دکتر عباسی همواره در کنار جوانان بوده‌اند و سعی داشته‌اند با رعایت عدالت ورزش و جوانان به یک شکل دیده شوند و تلاش بر این است که توجه ویژه‌ای به امور جوانان شود که در این رابطه با این موضوع نشست‌هایی با اساتید دانشگاه، دانشمندان و حوزه‌های علمیه برگزار شده است.

وی ادامه داد: اما وزارت ورزش و جوانان با کمبود اعتبار مواجه است، به گونه‌ای که برای انجام پروژه‌های نیمه تمام و جدیدی که نمایندگان در دستور کار خود قرار داده‌اند و جبران خساراتی که به واسطه شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی علیه این وزارت وارد شده است، به اعتبار و بودجه نیاز دارد که فکر می‌کنم حل این مشکلات نیاز به یک عزم ملی دارد. البته من شهادت می‌دهم که همکاران من در سراسر کشور و با پایین‌ترین حقوق در هر دو بخش ورزش و جوانان زحمت می‌کشند.

محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز ضمن تشکر از تلاش‌های فرهمند، گفت:

امیدوارم آقای نژادفلاح این مسئولیت خطیر و ارزشمند را با موفقیت پشت سر بگذارند.

همچنین در این مراسم رسولی‌نژاد باید قول دهند که از این پس سرخابی باشند و نژادفلاح نیز از استقلالی‌ها حمایت کنند.