راه‌اندازی نخستین سایت جشنواره مشکات
راه‌اندازی نخستین سایت جشنواره مشکات

شهریاریها : نخستین سایت جشنواره مشکات مناطق 22گانه شهرداری تهران که در جنوب غرب تهران طراحی شد، به بهره‌برداری رسید. این پایگاه الکترونیک به نشانی WWW.MESHKAT17.COM توسط دبیرخانه این جشنواره در جنوب غرب تهران طراحی شده است و در قالب بخش‌های مختلف اطلاعات لازم در زمینه شرکت آثار، زمان و نحوه برپایی مسابقه‌های فرهنگی‌ـ هنری […]

شهریاریها : نخستین سایت جشنواره مشکات مناطق 22گانه شهرداری تهران که در جنوب غرب تهران طراحی شد، به بهره‌برداری رسید.

این پایگاه الکترونیک به نشانی WWW.MESHKAT17.COM توسط دبیرخانه این جشنواره در جنوب غرب تهران طراحی شده است و در قالب بخش‌های مختلف اطلاعات لازم در زمینه شرکت آثار، زمان و نحوه برپایی مسابقه‌های فرهنگی‌ـ هنری و کارگاه‌های آموزشی، مخاطبان و علاقمندان را با اهداف، برنامه‌ها، مهلت ارسال آثار آشنا می‌کند.

محمد آل اسحاق در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در این ارتباط اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره مشکات فرصتی برای ارزیابی توانمندی و به کارگیری امکانات سرای هر محله نیز هست، مسئولان خانه‌های علم و زندگی منطقه کاملا در این زمینه توجیه شده‌اند و در حال حاضر در حال جمع‌آوری آثار هستیم.

برای برپایی کارگاه‌های آموزشی نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است. راه‌اندازی این سایت کمک می‌کند تا اطلاع‌رسانی و جمع‌بندی بهتری در این زمینه داشته باشیم.

اختتامیه این جشنواره 14 اسفند در سالن اجتماعات برج میلاد برگزار می‌شود.