جلسات جداگانه “نژادفلاح” با فرمانداران شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس
جلسات جداگانه “نژادفلاح” با فرمانداران شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس

شهریاریها به نقل از پایگاه خبری ورزش استان تهران : مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در جلسات جداگانه ای با فرمانداران شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس، با اشاره به اهمیت جشنواره فرهنگی ورزشی” فجر” امسال، خواستار برگزاری شایسته و با شکوه این جشنواره در سطح استان تهران شد. محمدحسین نژادفلاح و […]

shahriar-farmandar-bشهریاریها به نقل از پایگاه خبری ورزش استان تهران : مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در جلسات جداگانه ای با فرمانداران شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس، با اشاره به اهمیت جشنواره فرهنگی ورزشی” فجر” امسال، خواستار برگزاری شایسته و با شکوه این جشنواره در سطح استان تهران شد.

محمدحسین نژادفلاح و هیات همراه، صبح عازم شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس شدند و در جلساتی با فرمانداران که در حضور نماینده این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ادارات ورزش و جوانان در محل فرمانداری برگزار شد، به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری جشنواره” فجر” امسال و ضرورت برنامه ریزی دقیق و منظم پیرامون آن، پرداختند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در این نشست های جداگانه، هدف از برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی” فجر “را گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، ایجاد شور و نشاط در جامعه، شناسایی استعدادها و نخبه های استان تهران و درنهایت پرورش قهرمانان برای حضور موفق و کسب مدال از بازیهای آسیایی 2014 و المپیک 2016 عنوان نمود.

وی از فرمانداران و نمایندگان مجلس درخواست کرد تا با حمایت از ادارات ورزش و جوانان شهرستان های خود و دعوت از سازمان ها، نهادها و ادارات برای مشارکت در این برنامه، زمینه برگزاری هر چه بهتر جشنواره” فجر” را فراهم نموده و اداره کل را در رسیدن به اهداف خود از این جشنواره، یاری رسانند.

در جریان این جلسات، فرمانداران شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس، دیدگاه های خود را در این ارتباط مطرح نموده و آمادگی خود را برای مشارکت در برگزاری باشکوه جشنواره” فجر” استان تهران اعلام کردند.