عرضه گوشت گرم گوسفندی در بازار روزهای میادین کرج
عرضه گوشت گرم گوسفندی در بازار روزهای میادین کرج

شهریاریها : به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، یدالله پور‌مظاهری این گوشت را وارداتی ذکر و اظهار کرد:‌ گوشت گرم گوسفندی از تاریخ 21 آذر‌ماه جاری در بازارهای زیرپوشش سازمان عرضه شده است. این مسئول با اشاره به مطلب فوق قیمت ران گوسفند با هفت دنده را کیلویی 15 هزار و 500 تومان اعلام کرد و افزود: […]

13910821000667_PhotoAشهریاریها : به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، یدالله پور‌مظاهری این گوشت را وارداتی ذکر و اظهار کرد:‌ گوشت گرم گوسفندی از تاریخ 21 آذر‌ماه جاری در بازارهای زیرپوشش سازمان عرضه شده است.

این مسئول با اشاره به مطلب فوق قیمت ران گوسفند با هفت دنده را کیلویی 15 هزار و 500 تومان اعلام کرد و افزود: گوشت گردن گوسفند نیز به همین قیمت در بازار روزها به فروش می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه راسته گوسفندی با قیمت 16 هزار تومان در بازارها عرضه می‌شود، تصریح کرد: قیمت ران گوسفند با شش دنده 16 هزار و 500 است.

مدیر‌عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری کرج قیمت ماهیچه گوسفند را 17 هزار و 500 اعلام کرد و افزود: همچنین قلوه گاو گوسفندی در بازارهای زیرپوشش سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری کرج با قیمت 12 هزار و 800 تومان به فروش می‌رسد.

*کمیت و کیفیت محصولات در بازار روزها نظارت می‌شود

پور مظاهری با تأکید بر ارائه خدمات شایسته و مطلوب به شهروندان، اظهار داشت: در اختیار قرار دادن محصولات کیفی از وظایف و مسئولیت‌های مهم سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری کرج است.

این مسئول حساسیت سازمان در تهیه ارزاق سالم برای شهروندان را یادآور شد و افزود: با توجه به اینکه، مواد خوراکی به طور مستقیم با سلامت شهروندان و مصرف‌کنندگان ارتباط دارد، سازمان میادین میوه و تره‌بار اهتمام ویژه‌ای برای تحقق این مهم دارد.

مدیر‌عامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری کرج با اشاره به نظارت دقیق و مستمر بر عرضه کیفی و کمی محصولات بازار روزهای زیرپوشش سازمان، تشکیل کمیته نرخ‌گذاری، استقرار ناظر مقیم در بازارهای احداث شده توسط سازمان، تهیه امکانات و تجهیز بازارهای روز به ابزارهایی از جمله ترازوهای دیجیتالی را از جمله اقداماتی که از سوی سازمان صورت گرفته است،‌ دانست.

این مسئول در ادامه با تاکید بر جلب رضایت شهروندان، تصریح کرد: از موارد مهم و مورد تاکید سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری کرج به غرفه‌داران،‌ تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب و بهینه به آن‌ها است.