فرماندار رباط کریم: توسعه مسکن مهر نیازمند همکاری دستگاه‌های خدماتی است
فرماندار رباط کریم: توسعه مسکن مهر نیازمند همکاری دستگاه‌های خدماتی است

شهریاریها : بیژن سلیمان‌پور در رباط کریم افزود: دولت نهم و دهم خدمات شایسته‌ای را در خانه‌دار کردن قشرهای مختلف مردم انجام داده است. وی ادامه داد: در این راستا با اجرای طرح مسکن مهر موفق شده است که رویای خانه‌دار شدن بسیاری از مردم را محقق سازد. این مسئول گفت: برای اینکه بتوانیم همپای […]

شهریاریها : بیژن سلیمان‌پور در رباط کریم افزود: دولت نهم و دهم خدمات شایسته‌ای را در خانه‌دار کردن قشرهای مختلف مردم انجام داده است.

وی ادامه داد: در این راستا با اجرای طرح مسکن مهر موفق شده است که رویای خانه‌دار شدن بسیاری از مردم را محقق سازد.

این مسئول گفت: برای اینکه بتوانیم همپای دولت و در راستای اهداف مسکن مهر گام برداریم مدیران در دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی باید در ارائه خدماتی نظیر آب، برق،‌ گاز و تلفن گام بردارند و با ارائه خدمات به مسکن مهر مسیر خانه‌دار شدن و ساخت این طرح‌ها را هموارتر سازند.

سلیمان‌پور در ادامه سخنان خود از تحویل 2 هزار و 700 واحد از مسکن مهر آبشناسان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: با تلاش و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک 2 هزار و 700 واحد از مسکن مهر آبشناسان به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها هم‌اکنون از پیشرفت بسیار مناسبی برخوردار بوده و قرار است تا سال 92 این منازل به متقاضیان تحویل شود.

فرماندار رباط کریم خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان ارائه خدمات مناسب به مردم است لذا مدیران در دستگاه‌های اجرایی و خدماتی با توجه به نوع وظیفه‌ای که دارند باید در مسیر خدمات‌رسانی به مردم گام بردارند و از هیچ تلاشی چشم‌پوشی نکنند.

سلیمان‌پور گفت: ارائه زیرساخت‌هایی نظیر آب، برق، گاز، مخابرات، تصفیه‌خانه و … از جمله دغدغه‌های مردم در طرح مسکن مهر است.

وی تأکید کرد: در این راستا و بر اساس تمهیدات اندیشیده شده تمامی خانه‌های مسکن مهر با ارائه زیرساخت‌ها به مردم تحویل داده خواهد شد و ارائه این منازل بدون خدمات امکانپذیر نیست.