شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۲ شهریور ۹۸

فرماندار رباط کریم: توسعه مسکن مهر نیازمند همکاری دستگاه‌های خدماتی است

به روز شده در ۲۰ آذر ۱۳۹۱

شهریاریها : بیژن سلیمان‌پور در رباط کریم افزود: دولت نهم و دهم خدمات شایسته‌ای را در خانه‌دار کردن قشرهای مختلف مردم انجام داده است.

وی ادامه داد: در این راستا با اجرای طرح مسکن مهر موفق شده است که رویای خانه‌دار شدن بسیاری از مردم را محقق سازد.

این مسئول گفت: برای اینکه بتوانیم همپای دولت و در راستای اهداف مسکن مهر گام برداریم مدیران در دستگاه‌های مختلف اجرایی و خدماتی باید در ارائه خدماتی نظیر آب، برق،‌ گاز و تلفن گام بردارند و با ارائه خدمات به مسکن مهر مسیر خانه‌دار شدن و ساخت این طرح‌ها را هموارتر سازند.

سلیمان‌پور در ادامه سخنان خود از تحویل 2 هزار و 700 واحد از مسکن مهر آبشناسان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: با تلاش و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک 2 هزار و 700 واحد از مسکن مهر آبشناسان به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها هم‌اکنون از پیشرفت بسیار مناسبی برخوردار بوده و قرار است تا سال 92 این منازل به متقاضیان تحویل شود.

فرماندار رباط کریم خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان ارائه خدمات مناسب به مردم است لذا مدیران در دستگاه‌های اجرایی و خدماتی با توجه به نوع وظیفه‌ای که دارند باید در مسیر خدمات‌رسانی به مردم گام بردارند و از هیچ تلاشی چشم‌پوشی نکنند.

سلیمان‌پور گفت: ارائه زیرساخت‌هایی نظیر آب، برق، گاز، مخابرات، تصفیه‌خانه و … از جمله دغدغه‌های مردم در طرح مسکن مهر است.

وی تأکید کرد: در این راستا و بر اساس تمهیدات اندیشیده شده تمامی خانه‌های مسکن مهر با ارائه زیرساخت‌ها به مردم تحویل داده خواهد شد و ارائه این منازل بدون خدمات امکانپذیر نیست.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...