تاکید “نژادفلاح” بر پیگیری و تکمیل اعتبار استادیوم ورزشی ملارد
تاکید “نژادفلاح” بر پیگیری و تکمیل اعتبار استادیوم ورزشی ملارد

شهریاریها : مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جمع فرماندار ملارد و نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، با درخواست جدی تأمین اعتبار تخصیص یافته استادیوم پنج هزار نفری شهرستان ملارد، بر پیگیری این امر تاکید کرد. عزت الله ابراهیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در گفت و گو با سایت […]

0nejad falah-majles-bشهریاریها : مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جمع فرماندار ملارد و نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، با درخواست جدی تأمین اعتبار تخصیص یافته استادیوم پنج هزار نفری شهرستان ملارد، بر پیگیری این امر تاکید کرد.

عزت الله ابراهیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در گفت و گو با سایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، با عنوان این مطلب گفت: جلسه نژادفلاح با “فردی” فرماندار شهرستان ملارد با محوریت برگزاری جشنواره فرهنگی فجر انجام شد، مسابقاتی که با حضور 22 رشته آقایان و 15 رشته بانوان، طراحی شده است.

وی افزود: مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، ابعاد این جشنواره را تشریح و نماینده و فرماندار این شهرستان ضمن استقبال از این حرکت ورزشی، قول همراهی و مساعدت جدی را دادند.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به دیگر موضوعات مطروحه در جلسه صبح امروز(چهارشنبه)، اذعان داشت: نژادفلاح با درخواست پیگیری اعتبار پروژه های نیمه تمام شهرستان، از جمله استادیوم پنج هزار نفری ملارد که بخشی از بودجه آن جذب نشده، از فرماندار ملارد خواست تا این موضوع را در کمیته برنامه ریزی و اعتبار استان مطرح کند.

وی همچنین در پایان افزود: در این جلسه پیرامون طرح های استانی، افتتاح استخر سرپوشیده و همچنین مصوبات سفر دوم استانی ریاست جمهوری، زمین های روستایی و سالن های ورزشی مباحثی مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد.