کاهش3درصدی هزینه‌های اداری ملارد
کاهش3درصدی هزینه‌های اداری ملارد

شهریاریها : شهردار صفادشت شهرستان ملارد از کاهش سه درصدی هزینه های اداری در این شهر طی نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 30 میلیارد ریال صرف امور عمرانی صفادشت شد. محمدعلی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در نیمه نخست سال جاری […]

شهریاریها : شهردار صفادشت شهرستان ملارد از کاهش سه درصدی هزینه های اداری در این شهر طی نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 30 میلیارد ریال صرف امور عمرانی صفادشت شد.

محمدعلی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در نیمه نخست سال جاری اظهار داشت: طی این مدت بیش از هشت میلیارد ریال اعتبار صرف امور اداری، بیش از 19 میلیارد ریال صرف امور شهری و بیش از 30 میلیارد ریال هزینه عمرانی در شهر صفادشت شده است.

وی همچنین درآمد شهرداری را در این مدت بیش از ۴۲ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: آمار کلی عملکرد مالی شهرداری در این مدت شامل ۴۲درصد درآمد ،۳۰درصد هزینه عمرانی،۲۰درصد هزینه شهری و هشت درصد هزینه اداری است.

این مسئول عنوان کرد: طی نیمه نخست سال گذشته در مجموع بیش از هفت میلیارد ریال هزینه اداری، بیش از 13 میلیارد ریال هزینه شهری و بیش از 21 میلیارد ریال هزینه عمرانی در شهرداری صفادشت ثبت شده است.

کریمی ادامه داد: درآمد سال گذشته شهرداری در نیمه نخست سال بیش از 25 میلیارد ریال بوده است.

شهردار صفادشت از کاهش سه درصدی هزینه های اداری و کاهش پنج درصدی درآمد در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.