فرماندار ملارد: سرمایه‌گذاران در ملارد حمایت می‌شوند
فرماندار ملارد: سرمایه‌گذاران در ملارد حمایت می‌شوند

شهریاریها : نورمحمد فردی ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم به رشد و توسعه بیشتر دست پیدا کنیم باید بتوانیم سرمایه‌گذاران را در این شهرستان جذب کنیم. وی افزود: ارائه تسهیلات و حمایت از سرمایه‌گذاران به منظور جلب رضایت و اعتماد آنان یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در بحث […]

bovard1شهریاریها : نورمحمد فردی ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم به رشد و توسعه بیشتر دست پیدا کنیم باید بتوانیم سرمایه‌گذاران را در این شهرستان جذب کنیم.

وی افزود: ارائه تسهیلات و حمایت از سرمایه‌گذاران به منظور جلب رضایت و اعتماد آنان یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در بحث جذب سرمایه‌گذاران است.

این مسئول با اشاره به اینکه شهرستان ملارد دارای پتانسیل‌هایی است که باید بیش از گذشته به آن توجه شود ادامه داد: توسعه و پیشرفت این شهرستان با جذب سرمایه‌گذاران امکان‌پذیر خواهد شد.

فردی با تأکید بر اینکه جذب سرمایه‌گذار در این شهرستان علاوه بر توسعه و ارتقای بخش‌های مختلف می‌تواند در توسعه اشتغالزایی نیز تأثیرگذار باشد، خاطرنشان کرد: کاهش معضل بیکاری در این شهرستان نیز یکی از مهم‌ترین اقدامات و اولویت‌ها است که باید در دستور کار همه مسئولان و دستگاه‌های این شهرستان قرار گیرد.

وی به تبیین نقش و جایگاه کار در زندگی افراد به ویژه در زمینه‌های اقتصاد، اجتماعی و فرهنگی پرداخت و گفت: بسیاری از بزهکاری‌های جامعه با ایجاد کار و اشتغال برطرف خواهد شد.

فردی در پایان افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از مشاغل خانگی حمایت شده و اقداماتی در جهت تسریع در اعطای وام‌های تعهد شده انجام خواهد شد.