فرماندار ملارد: ده‌ها برنامه پژوهشی در ملارد برگزار می‌شود
فرماندار ملارد: ده‌ها برنامه پژوهشی در ملارد برگزار می‌شود

شهریاریها : محمد فردی در ملارد اظهار داشت: به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و سوق دادن نوجوانان و جوانان به سمت این مهم برنامه‌های آموزشی و پژوهشی بسیاری همزمان با هفته پژوهش در این شهرستان برگزار می‌شود. وی برگزاری کارگاه آموزشی روش‌های مقاله نویسی، کارگاه آموزشی اقدام پژوهی،‌ کارگاه آموزشی اصول راه‌اندازی و جانمایی و […]

شهریاریها : محمد فردی در ملارد اظهار داشت: به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و سوق دادن نوجوانان و جوانان به سمت این مهم برنامه‌های آموزشی و پژوهشی بسیاری همزمان با هفته پژوهش در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی برگزاری کارگاه آموزشی روش‌های مقاله نویسی، کارگاه آموزشی اقدام پژوهی،‌ کارگاه آموزشی اصول راه‌اندازی و جانمایی و احداث کارگاه‌های عمرانی را از مهم‌ترن برنامه‌های هفته پژوهش در این شهرستان عنوان کرد.

این مسئول برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با علم رباتیک، برگزاری همایش پژوهش و فناوری و کارگاه آموزشی بورس و مدیریت مالی و همچنین کارگاه آموزشی طرز تهیه کود ورمی کمپوست را از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده در این هفته عنوان کرد.

* احداث پارک علم و فناوری در شهر صفادشت

فردی در بخشی دیگر از سخنان خود به احداث پارک علم و فناوری در صفادشت ملارد خبر داد و گفت: این پارک در راستای توسعه اقدامات پژوهشی در این منطقه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: مسئولان باید بسترهای فعالیت‌های پژوهشی را در بین نسل امروز فراهم کنند و با ارائه امکانات نوجوانان و جوانان را تشویق و ترغیب به فعالیت‌های پژوهشی کنند.

فرماندار ملارد توزیع فرم انتخاب پژوهشگر برتر، فرم انتخاب طرح پژوهشی برتر و همچنین توزیع نظام نامه هفته پژوهش و اطلاع رسانی به کارمندان را از اقداماتی عنوان کرد که در راستای توسعه طرح‌های پژوهشی در این شهرستان انجام شده است.