حب درویش : دوست دارم رکوردهایم به نام ایران باشد
حب درویش : دوست دارم رکوردهایم به نام ایران باشد

شهریاریها : رکورددار روپایی سرعتی در جهان از مسئولان خواست تا حمایتش کنند و گفت: رشته روپایی جوانان و نوجوانان را جذب می کند و در صورت حمایت مسئولان، می توان ورزشکاران خوبی را در این رشته پرورش داد. مهدی حب درویش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با وجود اینکه بیش از شش […]

mehdiشهریاریها : رکورددار روپایی سرعتی در جهان از مسئولان خواست تا حمایتش کنند و گفت: رشته روپایی جوانان و نوجوانان را جذب می کند و در صورت حمایت مسئولان، می توان ورزشکاران خوبی را در این رشته پرورش داد.

مهدی حب درویش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با وجود اینکه بیش از شش سال است در رشته روپایی فعالیت می کنم و رکوردهای مختلفی نیز ثبت کرده ام اما مسئولان استانی و کشوری چندان توجه و حمایتی نداشته اند و تمام هزینه های تمرینات و حتی ثبت رکوردم در گینس شخصی بوده است.

وی افزود: من به عنوان رکورددار روپایی جهان و ورزشکاری که نامش در کتاب گینس ثبت شده است، با حمایت چندانی از سوی مسئولان استانی و کشوری روبرو نشده ام.

ثبت رکورد جهانی در کتاب گینس با هزینه شخصی

مسئولان حمایت کافی از من نمی‌ کنند و برای ثبت رکوردم در کتاب گینس، با هزینه شخصی به خارج از کشور رفتم.

حب دوریش ادامه داد: برای سفر به دبی و ثبت رکوردم در کتاب گینس بالغ بر 23 میلیون تومان هزینه کردم بطوری که در آن زمان تنها 10 میلیون تومان بابت حضور نماینده گینس در دبی پرداخت کردم، امیدوارم با توجه اینکه ورود نامم به لیست رکوردداران کتاب گینس، تواناییم در ثبت رکوردهای جهانی را برای مسئولان ثابت کرده است، برای ثبت رکورد جدید 31 ساعته مورد حمایت قرار بگیرم.

آماده انتقال تجربیاتم به علاقمندان هستم

این قهرمان جهانی به فعالیتهای آموزشی خود در این زمینه اشاره کرد و ادامه داد: روپایی، رشته ای نو و تازه در ورزش است و در واقع پس از ثبت رکورد جهانی گینس، در بین جوانان و نوجوانان مطرح شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده، به همین دلیل با برگزاری کلاسهای آموزشی در حال آموزش و انتقال تجربیات خود به علاقمندان این رشته هستم که با استقبال گسترده ای نیز از سوی جوانان و نوجوانان روبرو شده است.

حب درویش گفت: با توجه به اینکه این رشته، رشته جذاب و جالبی برای افراد است، به راحتی می توان جوانان و نوجوانان را جذب کرد که در صورت حمایت مسئولان این مهم محقق می شود.

دوست دارم رکوردهایم به نام ایران باشد

وی افزود: کشورهای دیگر از من می‌خواهند که به نام آنها رکورد بزنم ولی من دوست دارم این رکوردها را با نام ایران ثبت کنم.

مهدی حب درویش ورزشکار جوان شهریاری طی چند روز گذشته با 31 ساعت روپایی با توپ فوتبال توانست رکورد جهانی روپایی جهان را بکشند، این رکورد پیش از این با زمان 26 ساعت در اختیار ورزشکار انگلیسی به نام “دن” قرار داشت که نامش در کتاب گینس نیز ثبت شده است.

این ورزشکار مراسم ثبت رکورد روپایی خود را از ظهر سه شنبه سوم بهمن ماه سال جاری در شهریار آغاز کرد و سرانجام ساعت 19 چهارم بهمن ماه پس از 31 ساعت، موفق به شکستن رکورد روپایی جهان با اختلاف پنج ساعت شد.