معرفی برترین های مسابقات کاراته انتخابی جشنواره فجر شهریار
معرفی برترین های مسابقات کاراته انتخابی جشنواره فجر شهریار

گروه ورزش شهریاریها : مسابقات کاراته انتخابی جشنواره فجر و یادبود زنده یاد مسعود خزائی قهرمان ارزنده و اسبق تیم ملی کاراته برگزار گردید. این مسایقات با حضور احمدعبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار و صیفوری معاونت اداره و خرمی رئیس هیئت کاراته استان تهران و مسئولین و مربیان و قهرمانان و پیشکسوتان و […]

13910906000176_PhotoAگروه ورزش شهریاریها : مسابقات کاراته انتخابی جشنواره فجر و یادبود زنده یاد مسعود خزائی قهرمان ارزنده و اسبق تیم ملی کاراته برگزار گردید.

این مسایقات با حضور احمدعبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار و صیفوری معاونت اداره و خرمی رئیس هیئت کاراته استان تهران و مسئولین و مربیان و قهرمانان و پیشکسوتان و با شرکت 400نفر دررده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسلان در سالن شورا شهریار انجام شد ودرپایان تیم
فتح امیریه شهریار به مربیگری ابوالفضل داداشی مقام اول، تیم آئین علوی به مربیگری کامــــران رهنما مقام دوم و تیم های المپیک به مربیگری باله سینی و براداران خوش اندام به مربیگری خوش اندام مقام سوم مشترک را کسب کردند.
ضمناٌتوسط اسپانسر مسابقات تعاونی روستایی شباهنــــــگ به نفرات وتیم های برترجوائز ولوح اهداء گردید و نفرات برتر جهت شرکت در مسابقات کاراته جشنواره فجر استان تهران دعوت شدند.