فرمانده انتظامی کرج: دالتون‌ها در کرج دستگیر شدند
فرمانده انتظامی کرج: دالتون‌ها در کرج دستگیر شدند

شهریاریها : به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان افزود: اعضای باند سارقان زورگیر معروف به دالتون‌ها که اقدام به سرقت‌های به عنف، زورگیری و خفت‌گیری می‌کردند با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرج و در حال حمل اموال مسروقه دستگیر شدند. وی اظهار داشت: ماموران کلانتری 21 فاز 4 مهرشهر در حین گشت‌زنی به […]

شهریاریها : به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان افزود: اعضای باند سارقان زورگیر معروف به دالتون‌ها که اقدام به سرقت‌های به عنف، زورگیری و خفت‌گیری می‌کردند با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرج و در حال حمل اموال مسروقه دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: ماموران کلانتری 21 فاز 4 مهرشهر در حین گشت‌زنی به دو نفر که به طرز مشکوکی در حال حمل یک حلقه رینگ و لاستیک خودرو بودند مظنون شده و به احتمال آنکه اقلام مورد نظر سرقتی باشند این افراد را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند.

این مسئول گفت: این دو نفر در بازجویی‌های اولیه ماموران منکر هرگونه سرقتی شدند ولی در ادامه تحقیقات و با مراجعه به بانک اطلاعاتی سارقان و بررسی سوابق کیفری آنها مشخص شد که هر دو آنها از اعضای باند سارقان زورگیر معروف به دالتون‌ها می‌باشند که در گذشته نیز چندین بار به جرم سرقت و زورگیری دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

خیرخواهان اظهار داشت: متهمان دستگیر شده در مواجه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به سرقت چند فقره تجهیزات خودرو، زورگیری و خفت‌گیری در سطح شهرستان کرج اعتراف کردند.

گفتنی است، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.