شهریاریها : فرماندار شهریار از حمایت از ناشران در این شهرستان خبر داد و گفت: در این زمینه باید استعدادهای اهالی فرهنگ شکوفا شود. به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس جوهری عصر شنبه در مراسم افتتاح اولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان شهریار اظهار داشت: تاکنون چنین نمایشگاهی در سطح شهرستان شهریار برپا نشده بود که […]

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان شهریارشهریاریها : فرماندار شهریار از حمایت از ناشران در این شهرستان خبر داد و گفت: در این زمینه باید استعدادهای اهالی فرهنگ شکوفا شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس جوهری عصر شنبه در مراسم افتتاح اولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان شهریار اظهار داشت: تاکنون چنین نمایشگاهی در سطح شهرستان شهریار برپا نشده بود که این نمایشگاه برای اولین بار با همکاری ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برپا شده که زمینه ساز حرکتهای بیشتر و بهتر جهت توسعه فرهنگ و انس نسل جوان با کتاب و کتاب خوانی است.

وی افزود: وظیفه فرهنگی تمامی مسئولان و مدیران به ویژه مسئولان دستگاه های فرهنگی ایجاد بسترهای مناسب جهت حمایت از فعالان عرصه فرهنگ است که برپایی نمایشگاه از جمله آنهاست.

برپایی نمایشگاه های کتاب بستری مناسب برای ارتقای اهالی فرهنگ است.

این مسئول عنوان کرد: برپایی نمایشگاه هایی از این دست بستری مناسب برای استفاده و بهره مندی اهالی فرهیخته و کتاب دوست شهرستان شهریار و شکوفایی استعدادهای موجود است.

جوهری در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: از آنجا که ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز است، باید این مهم سرلوحه کار مدیران و مسئولان در حوزه های مختلف قرار گیرد.

فرمانداری از ناشران حمایت می کند.

فرماندار شهریار ضمن دعوت از نویسندگان و ناشران برای ارتقای سطح فرهنگ این شهرستان و افزایش آمار تولیدات در حوزه فرهنگی، از حمایت از این قشر خبر داد و یادآور شد: فرمانداری اهتمام ویژه ای برای ارائه تسهیلات به این قشر دارد.

وی اضافه کرد: امید می رود که با حمایتهای فرمانداری آمار کتابهای منتشر شده در شهرستان شهریار، در سالهای آینده افزایش یابد و چندین برابر شود و حوزه فعالیت نویسندگان، شعرا، مولفان و ناشرین رونق بگیرد.