مهدی تاجیک در مورد شهریاریها می گوید
مهدی تاجیک در مورد شهریاریها می گوید

پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهریاریها دات کام بعد از 6 سال فعالییت در دنیای مجازی اقدام به تغییرات گسترده جهت هر چه پربار تر شدن این وب تارنما نموده است. به همین بهانه چکیده ای از گفتگوی و صحبت مدیر مسئول این تارنما را با کاربران ملاحظه می کنید.       بسم الله […]

پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهریاریها دات کام بعد از 6 سال فعالییت در دنیای مجازی اقدام به تغییرات گسترده جهت هر چه پربار تر شدن این وب تارنما نموده است. به همین بهانه چکیده ای از گفتگوی و صحبت مدیر مسئول این تارنما را با کاربران ملاحظه می کنید.

 

 

 

بسم الله الرحمان الرحیم

مفتخریم در این چند سال گذشته بدون قیدوابستگی به نهاد و یا ارگانی خاص و با همتی خود جوش و برخواسته از متن مردم شهر،و کاملا خصوصی با راه اندازی تارنمای شهریاریها در جهت اطلاع رسانی و مطرح نمودن داشته ها، افتخارات و موفقیت های سیاسی و جغرافیایی شهرستان شهریار در سطح جامعه بین المللی تلاش نموده و به لطف خدای متعال در این موفق بوده ایم.

حال به فرموده مقام معظیم رهبری در سال 1391 که بنام ” تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی » یست بر آن شدیم با تغییرات و به روز رسانی گسترده در محتوا و در نمای وبگاه و ایجاد گزینه های جدید و اطلاعات کاملتر و کاربری آسانتر برای شهروندان و سایر عزیزانی که ار اقصی نقاط این کره خاکی تمایل به برداشت اطلاعات دارند بتوانیم گامی جدید در عرصه اطلاع رسانی و ارائه خدمات در سطح کاملا ایرانی برداریم.

خدای پاک را منان و شاکرم که در این چند سال حامی بی قید و شرط برایمان بوده و با حمایت های غیبی اش که تماما قابل لمس میباشد امید را در دلمان زنده نگهداشته است.

امیدوارم که این تفه ناقابل برگ زرین و پر افتخاری باشد اولا برای شــهرمان و بعد برای ایـــران اسلامیان.

من الله توفیق

مهدی تاجیک

تماس مستقیم با مهدی تاجیک :  Manager [at ] Shahriariha.com

بیشتر بخوانید..

» معرفی شهریاریها دات کام

» اهداف و برنامه ها

» ضوابط و شرایط استفاده از وب سایت شهریاریها دات کام

» شرایط عمومی ارسال متن و تصویر برای شهریاریها دات کام