گوگل 25 درصد ترافیک اینترنت را تصاحب کرده است
گوگل 25 درصد ترافیک اینترنت را تصاحب کرده است

گروه فناوری شهریاریها : طیف گسترده محصولات جدید گوگل باعث شده که در حال حاضر تقریبا 25 درصد ترافیک اینترنتی به سرورهای گوگل مربوط شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه پی.سی.وورلد، این درحالی است ترافیک اینترنتی سرورهای گوگل تنها سه سال قبل فقط شش درصد بود. براساس ارزیابی‌های انجام شده […]

trafficگروه فناوری شهریاریها : طیف گسترده محصولات جدید گوگل باعث شده که در حال حاضر تقریبا 25 درصد ترافیک اینترنتی به سرورهای گوگل مربوط شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه پی.سی.وورلد، این درحالی است ترافیک اینترنتی سرورهای گوگل تنها سه سال قبل فقط شش درصد بود.

براساس ارزیابی‌های انجام شده این آمار باعث شده که ترافیک سرورهای گوگل از ترافیک مجموع وبسایت‌هایی نظیر فیسبوک، نت فیلیکس و توییتر بالاتر باشد.

براساس این آمار حدود 60 درصد دستگاههای گشت زنی در اینترنت در طول روز با سرورهای گوگل تبادل اطلاعات دارند. این دستگاههای شامل یارانه ها، گوشیهای هوشمند، کنسولهای بازی و دستگاههای چندرسانه‌های خانگی هستند.

این بررسی همچنین نشان می‌دهد افزایش آمار ترافیک اینترنتی گوگل به دلیل موفقیت این شرکت در ارائه محصولاتی نظیر یوتیوب، سیستم عامل اندروید و سرویسهای مختلف گوگل همچون گوگل درایو است.