افزایش شهریه مهدهای کودک 17 الی 21 درصد
افزایش شهریه مهدهای کودک 17 الی 21 درصد

شهریاریها :  ولی‌الله نصر در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تصویب شهریه‌های مهدهای کودک در سال جاری اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه بهزیستی مرکز شهریه های مهدهای کودک در استان تهران 17 تا 21 درصد رشد داشته است. وی تصریح کرد: تنها در برخی از مهدهای کودک در منطقه شمیرانات شهریه‌ها 21 درصد […]

شهریاریها :  ولی‌الله نصر در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تصویب شهریه‌های مهدهای کودک در سال جاری اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه بهزیستی مرکز شهریه های مهدهای کودک در استان تهران 17 تا 21 درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: تنها در برخی از مهدهای کودک در منطقه شمیرانات شهریه‌ها 21 درصد رشد داشته و در مابقی مناطق شهریه‌ها کمتر از 17 درصد رشد داشته است.

نصر بیان داشت: بازرسان سازمان بهزیستی استان تهران در هفته جاری سعی دارند با حضور در مهد‌ها از روند دریافت شهریه‌ها اطلاعاتی دریافت کنند و این در حالی است که اگر مهد کودکی تخلف کند به شدت با آن برخورد می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: هیچ مهد کودکی اجازه ندارد به عنوان فوق‌برنامه شهریه اضافی دریافت کند ضمن اینکه بهزیستی به هر مهد‌کودکی اجازه داده است تنها 4 برنامه اضافی برای کودکان اجرا کند.

نصر تأکید کرد: در صورت هر گونه تخلف بهزیستی استان تهران مهد متخلف را پلمپ خواهد کرد.