کرج میزبان مسابقات قویترین مردان ایران
کرج میزبان مسابقات قویترین مردان ایران

گروه ورزش شهریاریها :  حمید حیدرخانی رئیس هیئت پروزش اندام استان البرز با ابراز رضایت از برگزاری مسابقات قویترین مردان به خبرنگار مهر گفت: میزبانی این دوره از مسابقات دستاورد مهمی برای استان البرز بود و هدف ما این است که باز هم استان البرز شاهد برگزاری چنین مسابقاتی باشد. وی ادامه داد: هفتمین دوره […]

گروه ورزش شهریاریها :  حمید حیدرخانی رئیس هیئت پروزش اندام استان البرز با ابراز رضایت از برگزاری مسابقات قویترین مردان به خبرنگار مهر گفت:

میزبانی این دوره از مسابقات دستاورد مهمی برای استان البرز بود و هدف ما این است که باز هم استان البرز شاهد برگزاری چنین مسابقاتی باشد.

وی ادامه داد: هفتمین دوره مسابقات قویترین مردان کشور وزن 105 – کیلو گرم در سالن شهید کیانپور کرج برگزار شد و استقبال خوبی از این مسابقات صورت گرفت.

حیدرخانی با اشاره به نتایج به دست آمده در این دوره از مسابقات گفت: بیش از یکصد ورزشکار از سراسر کشور در این مسابقات حضور داشتند که در بخش تیمی تهران الف بر سکوی نخست ایستاد ، تهران ب دوم شد و تیم استان البرز به کسب عنوان سومی رضایت داد.

در بخش انفرادیانفرادی نیز علی شکری اول شد ، اکبر طالشی مقام دوم را کسب کرد، مسعود بذری سومی را به خود اختصاص داد و جلیل عبدالهی ، جواد ظفرآسا و نصیر عزیزی چهارمی تا ششمی را از آن خود کردند.

وی در پایان گفت: استان البرز خاستگاه اصلی ورزش قویترین مردان است و برترینهای کشور و جهان از این استان برخاسته اند لذا امیدوارم به نیاز ورزشکاران این رشته توجه بیشتری شود و امکاناتی در خور توانمندی آنها اختصاص یابد.

عکس  از ایسنا