امضای خود را از طرح سؤال از رئیس جمهور پس گرفته‌ام
امضای خود را از طرح سؤال از رئیس جمهور پس گرفته‌ام

شهریاریها :  حسین گروسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: سؤال و استیضاح حق نمایندگان مجلس است و بر اساس قانون هر یک از نمایندگان به صورت مساوی می‌توانند از این حق قانونی برخوردار باشند. وی تصریح کرد: البته معتقدم که هر اقدامی نیازمند شرایط و زمان مناسب است و […]

شهریاریها :  حسین گروسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: سؤال و استیضاح حق نمایندگان مجلس است و بر اساس قانون هر یک از نمایندگان به صورت مساوی می‌توانند از این حق قانونی برخوردار باشند.

وی تصریح کرد: البته معتقدم که هر اقدامی نیازمند شرایط و زمان مناسب است و به عنوان نمونه نمی‌توان در زمانی که شرایط جنگی بر کشور حاکم است، وزیر و یا رئیس جمهور را به دلیل اینکه کالای لوکس چرا وارد کشور نمی‌شود، مورد مواخذه و سؤال قرار داد.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس در کرج مبنی بر اینکه آیا وی از امضا کنندگان طرح سؤال از رئیس جمهور است، گفت: در ابتدا که پرسش‌ها مطرح شد، من نیز با این طرح موافق بودم و آن را امضا کردم.

گروسی اظهار داشت: منتهی شرایط کشور به سمتی حرکت کرد که نیازمند پرهیز از تنش و رفتارهایی که اختلافات را بیشتر می‌کند، هستیم و به همین دلیل دیگر سؤال از رئیس جمهور در صحن علنی را به صلاح کشور نمی‌دانستم.

وی ادامه داد: به همین دلیل در زمان مقرر قانونی، طی نامه‌ای امضای خود را از طرح سؤال از رئیس جمهور پس گرفتم که این نامه به هیئت رئیسه مجلس نرسیده است.

گروسی افزود: به همین دلیل در آخرین اعلام هیئت رئیسه مجلس هنوز نام من پای طرح سؤال از رئیس جمهور دیده می‌شود که امیدوارم مسئولان مربوطه هر چه سریع‌تر اقدامات لازم برای خارج شدن نام من از پای این طرح را انجام دهند.

وی در پایان تاکید کرد: باز هم می‌گویم که سؤال و استیضاح حق نمایندگان است،‌ اما معتقدم که هر اقدامی باید در ظرف زمانی مناسب انجام شود تا به سود و مصلحت کشور، مردم و انقلاب باشد.