بزرگراه همت به‌زودی به کرج متصل می‌شود
بزرگراه همت به‌زودی به کرج متصل می‌شود

شهریاریها :  مرتضی تمدن در بازدید از عملیات اجرایی پروژه اتصال اتوبان همت به کرج در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: این پروژه یکی از مهمترین تصمیمات در جریان سفر استانی رئیس‌جمهور به استان تهران مصوب شد و عملیات اجرایی آن از سال 89 آغاز شد. وی افزود: با بهره‌برداری از اتصال بزرگراه […]

شهریاریها :  مرتضی تمدن در بازدید از عملیات اجرایی پروژه اتصال اتوبان همت به کرج در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: این پروژه یکی از مهمترین تصمیمات در جریان سفر استانی رئیس‌جمهور به استان تهران مصوب شد و عملیات اجرایی آن از سال 89 آغاز شد.

وی افزود: با بهره‌برداری از اتصال بزرگراه همت به کرج بار سنگین ترافیک بر روی اتوبان کرج به شدت کاهش یافته و موجب سهولت در ترددها در مسیر تهران و کرج و بالعکس خواهد شد.

استاندار تهران بیان داشت: مسیر ادامه بزرگراه همت به کرج از مراحل سختی در کوهپایه‌‌های غرب تهران عبور کرده و سنگین‌تر عملیات راهسازی طی کرده است.

تمدن خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه به طول شش کیلومتر است که بزرگراه همت را به گرمدره متصل می‌کند و فاز دوم این پروژه از گرمدره به سمت هشتگرد در دست احداث است.

استاندار تهران با اشاره به تلاش دولت برای ایجاد سهولت در تردد مردم در مسیرهای مسافرتی گفت: دولت در سال‌های اخیر تلاش ویژه‌ای برای روان شدن تردد مردم در مسیر تهران به کرج که جزو مسیرهای اصلی مردم در سفرها است بعمل آورده و هزینه‌های سنگینی برای اجرای این عملیات پرداخته است.

تمدن در ادامه افزود: همزمان با احداث بزرگراه همت به کرج، پروژه تعریض اتوبان تهران به کرج در دست انجام است و به زودی با بهره‌برداری از این بخش، ظرفیت بزرگراه تهران به کرج به دو برابر افزایش می‌یابد.