سید عباس جوهری : خروج صنایع آلاینده شهریار در دستور کار قرار گرفت
سید عباس جوهری : خروج صنایع آلاینده شهریار در دستور کار قرار گرفت

شهریاریها :  سیدعباس جوهری در شهریار اظهار داشت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز کاهش آلودگی هوا و رفتن به سوی هوایی پاک است. وی ادامه داد: مسئولان در این راستا باید تمهیدات اساسی را بیندیشند و با برنامه‌ریزی‌های اساسی عوامل آلایندگی‌های هوا را از بین ببرند. فرماندار شهریار با بیان اینکه باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی […]

جوهریشهریاریها :  سیدعباس جوهری در شهریار اظهار داشت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز کاهش آلودگی هوا و رفتن به سوی هوایی پاک است.

وی ادامه داد: مسئولان در این راستا باید تمهیدات اساسی را بیندیشند و با برنامه‌ریزی‌های اساسی عوامل آلایندگی‌های هوا را از بین ببرند.

فرماندار شهریار با بیان اینکه باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که بتوانیم صنایع و کارخانجات آلاینده را از داخل بافت‌های مسکونی خارج نماییم افزود: متأسفانه یکی از مهم‌ترین دلایل ناسالم بودن هوا وجود کارخانجات با آلایندگی‌های بالا است که تاکنون نقش اساسی را در آلوده کردن هوا داشته است.

جوهری تصریح کرد: موضوع رفع آلایندگی‌ها باید با حساسیت بیشتری توسط مسئولان پیگیری و رفع شود چراکه در صورت ادامه این روند در آینده با بحران مواجه خواهیم شد.

وی شهرستان شهریار را به دلیل وجود باغات فراوانی که دارد به عنوان ریه تنفسی شهر تهران عنوان کرد و گفت: باید این عامل اصلی را که در سالم‌سازی هوا نقش اساسی داشته، حفظ کنیم.

*بهره‌برداری از شهرک صنعتی در خارج از بافت مسکونی

فرماندار شهریار در ادامه سخنان خود به بهره‌برداری یک شهرک صنعتی در خارج از بافت مسکونی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده مراحل پایانی این شهرک را می‌گذرانیم.

جوهری افزود: با راه‌اندازی این شهرک می‌توانیم صنایعی را که داخل شهرستان داریم در داخل شهرک صنعتی متمرکز کنیم.

عکس : تارنمای فرمانداری شهریار