فرماندار ملارد: پیگیری و برطرف کردن مشکلات مردم اولویت مسئولان است
فرماندار ملارد: پیگیری و برطرف کردن مشکلات مردم اولویت مسئولان است

شهریاریها به نقل از فارس :محمد فردی ظهر امروز در جریان دیدار با مردم و معتمدین این شهرستان اظهار داشت برای اینکه بتوانیم مشکلات و نیازهای مردم را در مناطق مختلف شناسایی کنیم دیدارهای مردمی محله به محله و مسجد به مسجد را در برنامه کاری خود قرار داده و پیگیر مشکلات مردم خواهیم بود. […]

ملاردشهریاریها به نقل از فارس :محمد فردی ظهر امروز در جریان دیدار با مردم و معتمدین این شهرستان اظهار داشت برای اینکه بتوانیم مشکلات و نیازهای مردم را در مناطق مختلف شناسایی کنیم دیدارهای مردمی محله به محله و مسجد به مسجد را در برنامه کاری خود قرار داده و پیگیر مشکلات مردم خواهیم بود.

وی ادامه داد: اگر مسئولان در دستگاه‌های مختلف به عنوان مدیر انتخاب شده‌اند، ‌وظیفه بسیار سنگینی را بر عهده دارند لذا باید در مسیر خدمت رسانی به مردم و جلب بیشتر رضایت شهروندان گام بردارند.

فرماندار ملارد در ادامه سخنان خود با اشاره به قرار گرفتن در ایام الله دهه فجر و ضمن تبریک این ایام گفت: ایران اسلامی همیشه با پشتوانه داشتن مردمی غیور  و همیشه در صحنه و ولایت‌مدار توانسته پیروز و موفق باشد و این مهم بارها و بارها برای جهانیان به اثبات رسیده است.

فردی تأکید کرد: امروز تهدیدات و تحریم‌های دشمنان علیه کشور نیز مردم را در مرحله‌ای دیگر از آزمون قرار داده لذا مطمئن هستیم که ملت ایران در این صحنه مبارزه نیز پیروز میدان خواهند شد و ترفندهای دشمنان را از بین خواهند برد.

فرماندار ملارد گفت: با گذشت حدود 34 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی و با تداوم تهدیدها و تحریم‌های دشمنان قسم خورده، هنوز مردم همانند گذشته در صحنه حضور دارند و پشتیبان ولایت هستند.

فردی تأکید کرد: مجموعه فرمانداری لحظه‌ای از خدمت به این مردم کوتاهی نخواهد کرد و هر روز بر خدمات رسانی به مردم در این شهرستان خواهد افزود.

در این نشست صمیمی مردم نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و نیازهای محلات و مناطق را از نزدیک با فرماندار در میان گذاشتند.

براساس این گزارش ایجاد اشتغال، ارتقای امنیت اجتماعی و امنیتی بخشی از مطالبات حاضران بود.