گروسی : لزوم توجه ویژه به ورزشکاران معلول در شهرستان قدس
گروسی : لزوم توجه ویژه به ورزشکاران معلول در شهرستان قدس

شهریاریها : نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه ویژه به ورزشکاران معلول در شهرستان قدس تاکید کرد و خواهان توجه مدیران به این مسئله شد. به گزارش خبرنگار مهر، حسین گروسی بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره ورزشی شهرستان قدس اظهار داشت: در حوزه ورزشی، تاکنون شاهد افتخارآفرینی […]

گروسی 1شهریاریها : نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه ویژه به ورزشکاران معلول در شهرستان قدس تاکید کرد و خواهان توجه مدیران به این مسئله شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین گروسی بعدازظهر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره ورزشی شهرستان قدس اظهار داشت: در حوزه ورزشی، تاکنون شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران شهرستان قدس در عرصه های بین المللی و جهانی بودیم که با همت و تلاش توانستند مقام های مناسبی برای ایران اسلامی کسب کنند.

وی افزود: در این زمینه باید با ساماندهی ورزشکاران، به نحو مطلوبی از آنها حمایت شود که باید مدیران و مسئولان مربوطه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

این مسئول عنوان کرد: هم اکنون ظرفیتها و پتانسیلهای مطلوبی در شهرستان قدس در حوزه ورزشی وجود دارد که باید از تمامی این ظرفیتها به نحو احسن استفاده کرد و بهره برد.

گروسی ادامه داد: همچنین توجه ویژه به ورزشکاران معلول نیز از ضروریات است که باید زمینه های لازم برای افزایش فعالیتهای ورزشی آنها فراهم شود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حضور بیش از 12 ملی پوش در رشته های مختلف و صدها قهرمان و ورزشکار، نشان دهنده ظرفیت و توانمندی این شهرستان است.