گروسی : سپاه خواب آمریکایی‌ها را آشفته کرده است
گروسی : سپاه خواب آمریکایی‌ها را آشفته کرده است

شهریاریها به نقل از فارس : حسین گروسی اظهار داشت با اوج گرفتن قیام‌های اسلامی در منطقه و تزلزل بیش از پیش رژیم اشغالگر قدس در حفظ امنیت خود، آمریکا بار دیگر برای تامین منافع صهیونیست‌ها و همچنین حفظ وضعیت گذشته اقدام به لشگرکشی به منطقه خاورمیانه کرد. وی تصریح کرد: غربی‌ها و در رأس […]

شهریاریها به نقل از فارس : حسین گروسی اظهار داشت با اوج گرفتن قیام‌های اسلامی در منطقه و تزلزل بیش از پیش رژیم اشغالگر قدس در حفظ امنیت خود، آمریکا بار دیگر برای تامین منافع صهیونیست‌ها و همچنین حفظ وضعیت گذشته اقدام به لشگرکشی به منطقه خاورمیانه کرد.

وی تصریح کرد: غربی‌ها و در رأس آنها سران کاخ سفید تصور می‌کردند که با اعزام ناوهای هواپیمابر و نمایش‌های نظامی و مانورهای مختلف می‌توانند کشورهای مسلمان به ویژه ملت ایران را مرعوب خود کنند.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی‌های دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه تاکید کرد: وقتی سربازان آمریکایی به منطقه وارد شدند با اقتدار سربازان ایرانی روبه‌رو شدند، سربازانی که برای حفظ و حراست از انقلاب و دین خود هیچ حد و مرزی را نپذیرفته و آماده شهادت هستند.

گروسی گفت: امروز سربازان و نظامیان آمریکایی حاضر در منطقه از سپاه پاسداران هراسی عمیق در دل داشته و حضور مقتدرانه سپاه در آب‌های خلیج‌فارس و دریای عمان خواب آنها را آشفته کرده است.

* اروپا و آمریکا جسارت تعرض به ایران را ندارند

وی تاکید کرد: غربی‌ها به خوبی می‌دانند که کوچک‌ترین اشتباه در برابر ایران، آنها را برای همیشه پشیمان خواهد کرد به همین دلیل سربازان آمریکایی و اروپایی حاضر در منطقه جسارت تعرض به ایران اسلامی را ندارند.

نماینده مردم شهریار در خانه ملت افزود: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش ولایت‌مدار ایران آماده دفاع از اسلام و انقلاب هستند و تسخیر پهبادهای جاسوسی آمریکا این مهم را اثبات می‌کند.

گروسی در پایان اظهار داشت: نیروهای نظامی فرامنطقه‌ای بهتر است جان خود را حفظ و منطقه را ترک کنند در غیر این صورت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به ویژه سربازان و سرداران سپاه اسلام پاسخی کوبنده به تحرکات آنها خواهند داد.