گروسی:موانع اجرای پروژه ها کارشناسی شود
گروسی:موانع اجرای پروژه ها کارشناسی شود

شهریاریها : نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر اجرای کار کارشناسی برای مشکلات مانع اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد. حسین گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسئولان باید بازدید میدانی از پروژه های مختلف عمرانی در شهرها را در اولویت کاری خود قرار دهند. وی افزود: در […]

شهریاریها : نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر اجرای کار کارشناسی برای مشکلات مانع اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرد.

حسین گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسئولان باید بازدید میدانی از پروژه های مختلف عمرانی در شهرها را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی افزود: در این زمینه طی بازدید از پروژه های عمرانی اجرایی از سوی مدیریت شهری شهریار، مشکلات موجود بررسی و راهکارهای لازم برای رفع آنها صادر شد.

این مسئل عنوان کرد: در واقع در بازدیدهای میدانی میزان پیشرفت، نحوه اجرا، موانع و مشکلات احتمالی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

گروسی ادامه داد: در حال حاضر ورزشگاه چند منظوره عباس آباد، حانه فرهنگ کرشته، استخر و سونای امیریه، پارک پردیس و 22 بهمن، دیوار ساحلی شادچای، ساختمان اداری شهرداری کهنز از سوی شهرداری شهریار در حال اجرا است.