دستگیری ۱۷۳ نفر از اراذل و اوباش مشهور تهران از صبح امروز
دستگیری ۱۷۳ نفر از اراذل و اوباش مشهور تهران از صبح امروز

شهریاریها : سردار حسین ساجدی‌نیا صبح امروز در جمع خبرنگاران در مراسم گرداندن اراذل و اوباش در ملاء عام در فلکه چهارم خزانه تهران گفت: در راستای اجرای هشتمین طرح مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت و اراذل و اوباش در سطح شهر تهران صبح امروز مأموران ادارات مختلف پلیس در سطح شهر تهران طی […]

13910510000292_PhotoAشهریاریها : سردار حسین ساجدی‌نیا صبح امروز در جمع خبرنگاران در مراسم گرداندن اراذل و اوباش در ملاء عام در فلکه چهارم خزانه تهران گفت: در راستای اجرای هشتمین طرح مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت و اراذل و اوباش در سطح شهر تهران صبح امروز مأموران ادارات مختلف پلیس در سطح شهر تهران طی عملیات مشترک موفق به دستگیری 173 نفر از اراذل و اوباش بنام در زمینه‌های جرایمی مانند مزاحمت نوامیس، خفت‌گیری، مواد مخدر، شرارت و زورگیری شدند.

سردار ساجدی‌نیا اعلام کرد: برای شکسته شدن هیبت پوشالی‌شان این اراذل و اوباش به دستور مقام قضایی در ملاء عام در جمع مردم نشان داده شدند.

وی افزود: بیشتر افراد دستگیر شده از اراذل و اوباش سطح جنوب شهر تهران هستند و علاوه بر این افراد از زمان مرحله قبلی برگزاری طرح برخورد با اراذل و اوباش 60 نفر دیگر نیز به صورت عملیاتهای جداگانه توسط پلیس دستگیر شدند.

در ادامه اسامی اراذل و اوباشی که برای خود معروفیت کسب کرده بودند در ملا عام قرائت شد. از جمله این افراد می‌توان به فرشاد دمبه، علی هویج، علی خالدار، میلاد دراز، مجید کثیف، امیر غربتی، میلاد تخم‌مرغ،محمد تیغ‌زن، حامد موش، سعید سوسکه، مرتضی گربه، برادران دالتون و مهدی کله و… اشاره کرد.