یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹
۰۸ آذر ۱۳۹۹

اخطار ستاد کرونا درباره زایمان‌های تقویمی

در حالی که بیمارستان‌ها و سیستم بهداشت و درمان کشور این روز‌ها با مشکلات و بار ناشی از اپیدمی کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند؛ معضل تکراری، اما عجیب تولد‌های تقویمی و مناسبتی مساله‌ایست که اگر مورد توجه مسئولین امر قرار نگیرد می‌تواند در کنار تهدید سلامت …

۰۸ آذر ۱۳۹۹

موادمخدر جدید یا شکل جدید موادمخدر؟

هرچند وقت یکبار نام‌ها و اسامی جدیدی برای موادمخدر اعلام می‌شود که معلوم نیست آیا مخدر جدیدی است یا سوداگران صرفا برای فروش بیشتر، نامی تازه برای آن انتخاب کرده‌اند. موضوعی که رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا توضیحاتی را درباره آن ارائه کرده است….

۰۸ آذر ۱۳۹۹

بارش شدید برف و باران در استان‌های غربی کشور

کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی و آب و هوای استان های کشور را تشریح کرد و از بارش شدید برف و باران در غرب کشور خبر داد.

۰۸ آذر ۱۳۹۹

بهترین بیمارستان‌های جهان در سال ۲۰۲۰

۰۸ آذر ۱۳۹۹

با برپاکنندگان مجالس عروسی و عزا برخورد می‌شود

رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت کرونا استان کرمانشاه با بیان اینکه دوران مماشات تمام شده، تاکید کرد: با برپا کنندگان مجالس عروسی و عزا برخورد قانونی می شود….

۰۸ آذر ۱۳۹۹

ترافیک زایمان در ۹ آذر/ ۱۳۰ میلیون بابت تولد ۹ صبح

چند سالی هست که زایمان‌های مناسبتی و تقویمی، به یکی از چالش‌های نظام سلامت کشور تبدیل شده است.

۰۸ آذر ۱۳۹۹

هفته‌ای دیگر حوصله کنید/ آمار مبتلایان کاهش می‌یابد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: طرح محدودیت‌ کرونایی می‌تواند شدت و درصد آمار مبتلایان و بستری شدگان در بیمارستان‌ها را کاهش دهد….

۰۸ آذر ۱۳۹۹

احتمال وقوع سیل در لرستان

احتمال وقوع سیلاب در روزهای شنبه و یکشنبه /مردم از حریم رودخانه ها و اماکن پرخطر فاصله بگیرند.

۰۸ آذر ۱۳۹۹

ترور دانشمند ایرانی از زبان مجری رادیو اسرائیل

ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و … را تولید و/یا ارائه می‌کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیت…

۰۸ آذر ۱۳۹۹

تعطیلی تمام ادارات استان مرکزی در شهر‌های قرمز

استاندار مرکزی گفت: در هفته آینده تمامی ادارات استان به غیر از دستگاه‌های خدمات رسان و بانک‌ها در شهر‌های قرمز تعطیل خواهد بود.