استان تهران دارای 255 جایگاه سوخت است
استان تهران دارای 255 جایگاه سوخت است

شهریاریها : مسعود سهرابی در نشست مدیران بحران استان‏های معین شرق تهران و شمال کشور که با حضور معاون وزیر کشور، شماری از مسئولان کشوری و سایر اعضای کارگروه بحران شهرستان‏های دماوند، فیروزکوه، شمیرانات، تهران و استان سمنان در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار داشت: از جمله مناطق مستعد برای بروز بحران‏های جاده‌‏ای، […]

شهریاریها : مسعود سهرابی در نشست مدیران بحران استان‏های معین شرق تهران و شمال کشور که با حضور معاون وزیر کشور، شماری از مسئولان کشوری و سایر اعضای کارگروه بحران شهرستان‏های دماوند، فیروزکوه، شمیرانات، تهران و استان سمنان در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار داشت: از جمله مناطق مستعد برای بروز بحران‏های جاده‌‏ای، مناطق شرقی استان تهران است.

وی ادامه داد: شرکت پخش فرآورده‌‏های نفتی منطقه تهران متولی عرضه این کالا است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد؛ اما باید امور واگذاری در قالب ضوابطی مصوب اجرایی شود.

دبیر ستاد مدیریت بحران شرکت پخش فرآورده‌‏های نفتی منطقه تهران از وجود 255 جایگاه سوخت در این استان و افزایش 17 جایگاه سوخت نسبت به سال گذشته خبر داد.

سهرابی اضافه کرد: از دیگر موضوعات مهم این است که همه امور انتقال سوخت به نقاط نیازمند در زمان بحران در اختیار این مجموعه نیست.

دبیر ستاد مدیریت بحران شرکت پخش فرآورده‌‏های نفتی منطقه تهران افزود: در حال حاضر تانکرهایی تهیه شده است تا در زمان بحران برای انتقال سوخت مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: راهدارخانه‏‌ها نیز باید قبل از ورود به فصول سرد سال در زمینه استقرار مخازن ذخیره سوخت نفت سفید و نفت ‏گاز اقدام کنند.

سهرابی اضافه کرد: ستاد مدیریت بحران شرکت پخش فرآورده‌‏های نفتی منطقه تهران به مسئولان ذی‏ربط در این زمینه مشاوره می‏دهد.

دبیر ستاد مدیریت بحران شرکت پخش فرآورده‌‏های نفتی منطقه تهران افزود: این ضعف‏ها را می‏توان با مدیریت به نقاط قوت تبدیل کرد.