خیرین شهریاری طی شش سال متوالی رتبه اول استانی را کسب کردند
خیرین شهریاری طی شش سال متوالی رتبه اول استانی را کسب کردند

شهریاریها : رئیس آموزش و پروش شهریار از کسب رتبه اول خیرین مدرسه ساز این شهرستان طی شش سال متوالی در سطح استان تهران خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سمیر بان پرور اظهار داشت: با تلاش مسئولان شورای آموزش و پرورش و همت والای خیرین شهریاری، این شهرستان طی شش سال پیاپی در زمینه […]

0A0161708شهریاریها : رئیس آموزش و پروش شهریار از کسب رتبه اول خیرین مدرسه ساز این شهرستان طی شش سال متوالی در سطح استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سمیر بان پرور اظهار داشت: با تلاش مسئولان شورای آموزش و پرورش و همت والای خیرین شهریاری، این شهرستان طی شش سال پیاپی در زمینه جذب خیرین رتبه اول استانی را کسب کرد بطوریکه در 15 سال اخیر، هزار و 117 کلاس درس، 90 فضای آموزشی، 22 باب نمازخانه، استخر آموزشی، سالن آموزشی، 55 هکتار زمین و یک واحد آپارتمان 55 متری از سوی خیرین اهدا شده است.

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر شش هزار و 500 خیر در سطح شهرستان وجود دارد که از این تعداد 120 نفر خیر فرهنگی هستند که ماهانه از حقوقشان کسر می شود، 450 نفر خیر فرهنگی دیگر نیز وجود دارد که در عرصه های مختلف به مدارس کمک میکنند.

وی گفت: همچنین 300 خیر از بین اولیا دانش آموزان و 80 خیر اهدا کننده زمین در شهریار وجود دارند، البته بیشترین آمار خیرین شهرستان مربوط به خیرین دانش آموز است، در این حوزه پنج هزار و 480 دانش آموز فعالیت می کنند.