آغاز وزش باد و ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه در البرز
آغاز وزش باد و ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه در البرز

شهریاریها : نصور رحمانیان در کرج اظهار داشت  شرایط پایدار جوی حاکم بر آسمان استان البرز که از روز چهارشنبه گذشته ایجاد شده است، تا عصر روز دوشنبه تداوم خواهد داشت. وی تصریح کرد: بنابراین پیش‌بینی می‌شود که طی روزهای آینده همراه با افزایش نسبی دما، میزان آلاینده‌های جوی نیز افزایش یابد. مدیر کل اداره […]

13910216000261_PhotoAشهریاریها : نصور رحمانیان در کرج اظهار داشت  شرایط پایدار جوی حاکم بر آسمان استان البرز که از روز چهارشنبه گذشته ایجاد شده است، تا عصر روز دوشنبه تداوم خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بنابراین پیش‌بینی می‌شود که طی روزهای آینده همراه با افزایش نسبی دما، میزان آلاینده‌های جوی نیز افزایش یابد.

مدیر کل اداره هواشناسی استان البرز ادامه داد: با توجه به داده‌های علمی و نقشه‌های پیش‌یابی موجود، تا پایان هفته جاری منتظر تغییر جدی در وضعیت جوی استان البرز نخواهیم بود.

رحمانیان متذکر شد: با این وجود عصر روز دوشنبه سامانه بارشی جدیدی استان‌های شمالی کشور و دامنه شمالی البرز را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به همین دلیل تغییرات نسبی در آسمان استان البرز نیز پدید خواهد آمد.

وی بیان داشت: اگر چه از روز دوشنبه به بعد شاهد بارش‌های پراکنده در ارتفاعات خواهیم بود، اما این تغییرات به اندازه‌ای نیست که ما شاهد بارش‌های مطلوب و برف باشیم.

مدیر کل اداره هواشناسی استان البرز در پایان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده طی روزهای آینده با افزایش نسبی دمای هوا در استان البرز نیز مواجه خواهیم بود.