جلسه ویژه برای تامین گوسفند زنده حجاج و عید قربان
جلسه ویژه برای تامین گوسفند زنده حجاج و عید قربان

شهریاریها : به نقل از شاتا ، ‌دراین جلسه سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری با ارائه گزارشی از چگونگی وضعیت تامین و توزیع دام و نیز جایگاههای عرضه مستقیم دام به صورت ثابت و موقت اعلام کرد:  همچون سال گذشته اقداماتی در این  خصوص صورت گرفته است. سازمان جهاد کشاورزی نیز ضمن اعلام […]

شهریاریها : به نقل از شاتا ، ‌دراین جلسه سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری با ارائه گزارشی از چگونگی وضعیت تامین و توزیع دام و نیز جایگاههای عرضه مستقیم دام به صورت ثابت و موقت اعلام کرد:  همچون سال گذشته اقداماتی در این  خصوص صورت گرفته است.

سازمان جهاد کشاورزی نیز ضمن اعلام آمادگی اتحادیه عشایری استان جهت تامین دام، از حضور اتحادیه مذکور در جایگاهها و میادین عرضه دام وابسته به سازمان میادین میوه وتره بار خبرداد.

در ادامه نیز مقررشد از توان اتحادیه گوشت گوسفندی و گاوی و شرکت تعاونی دام فروشان در جایگاههای عرضه دام نیز  بهره گیری گردد.

گفتنی است:  در خصوص واردات دام زنده نیز مطالبی ارائه و مقرر شد با هماهنگی های بعمل آمده در صورت نیاز دراین خصوص اقدام شود.

همچنین تامین نهاده های دامی مورد نیاز در این ایام توسط شرکت پشتیبانی اموردام استان، چگونگی تهیه و توزیع دام زنده یا ذبح شده توسط انجمن کشتارگاههای تهران  و نظارت بر چگونگی توزیع ونیز قیمت دام در مراکز عرضه نیز از مواردی بود که دراین جلسه مورد تاکید قرارگرفت.