از 20 آبانماه به مدت یک هفته نمایشگاه کتاب در شهریار
از 20 آبانماه به مدت یک هفته نمایشگاه کتاب در شهریار

شهریاریها : با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بین اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان، نمایشگاه بزرگ تازه های کتاب در شهرستان شهریار برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، با همکاری  صمیمانه فرماندار و‌ شهرداری های شهرستان، نمایشگاه بزرگ تازه های کتاب و عرضه محصولات فرهنگی از 20 آبان ماه سال جاری به […]

شهریاریها : با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بین اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان، نمایشگاه بزرگ تازه های کتاب در شهرستان شهریار برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، با همکاری  صمیمانه فرماندار و‌ شهرداری های شهرستان، نمایشگاه بزرگ تازه های کتاب و عرضه محصولات فرهنگی از 20 آبان ماه سال جاری به مدت یک هفته در محل مصلی قدیم نماز جمعه واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی ( ره ) کرشته نرسیده به بلوار رسول اکرم (ص) برگزارمی شود.

در نمایشگاه تازه های کتاب، هفت هزار عنوان کتاب در 60 غرفه ارائه می شود.

در نمایشگاه مذکور 10 موسسه انتشاراتی تازه ترین کتب منتشره را در معرض دید و فروش علاقمندان با تخفیف 20 درصد قرار می دهند.

از ویژگیهای این نمایشگاه می توان به اختصاص غرفه ای تحت عنوان سرای اهل قلم که با حضور نویسندگان، محققان، پژوهشگران وشاعران برجسته شهرستان اشاره کرد که در آن مسئولان مربوطه به برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب درطول مدت نمایشگاه می پردازند.

در بخش جنبی نیز غرفه های کودکان، عفاف و حجاب و تخصیص غرفه به کتب مذهبی، ادارات و دانشگاه ها نیز برپا شده است.

ساعات بازدید نمایشگاه جهت علاقمندان ودوستداران “یار مهربان” ازساعت ۹ الی ۱۲ و بعدازظهرها از ۱۴ الی ۲۰ است.