کشف 15 دستگاه وسائط نقلیه مسروقه و 11 فقره سرقت در شهریار
کشف 15 دستگاه وسائط نقلیه مسروقه و 11 فقره سرقت در شهریار

شهریاریها : سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان شهریار گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهریار طی 48 ساعت گذشته موفق به کشف 15 دستگاه وسائط نقلیه مسروقه و 11 فقره سرقت در این شهرستان شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ افتخاری اظهار داشت: با تلاش کارکنان انتظامی شهرستان شهریار طی 48 ساعت گذشته 15 دستگاه خودرو و موتورسیکلت […]

شهریاریها : سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان شهریار گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهریار طی 48 ساعت گذشته موفق به کشف 15 دستگاه وسائط نقلیه مسروقه و 11 فقره سرقت در این شهرستان شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ افتخاری اظهار داشت: با تلاش کارکنان انتظامی شهرستان شهریار طی 48 ساعت گذشته 15 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف و ضبط که این تعداد نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 25 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی افزود: ماموران انتظامی در 48 ساعت گذشته موفق به کشف چهار فقره سرقت اماکن، دو فقره موتورسیکلت، چهار فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت خودرو شدند.

این مسئول عنوان کرد: همچنین پلیس شهریار طی عملیاتی دیگر در این شهرستان دو محموله سیگار را توقیف و هشت هزار و 600 نخ سیگار قاچاق کشف کرد.

سرهنگ افتخاری ادامه داد: در راستای برقراری نظم و امنیت عمومی و ایجاد آسایش برای شهروندان، پلیس این شهرستان با تمام توان و قوا عرصه را برای مجرمان و سارقان تنگ خواهد کرد.