کشف بیش از 15 هزار بسته انواع ماکارونی قاچاق در غرب استان تهران
کشف بیش از 15 هزار بسته انواع ماکارونی قاچاق در غرب استان تهران

شهریاریها : رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از کشف بیش از 15 هزار بسته انواع ماکارونی قاچاق در این حوزه انتظامی خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ منصور خدادادی اظهار داشت: در جریان اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالاهای ممنوعه و به دست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپوی مقادیری اقلام خوراکی […]

13901019165734_PhotoAشهریاریها : رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از کشف بیش از 15 هزار بسته انواع ماکارونی قاچاق در این حوزه انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ منصور خدادادی اظهار داشت: در جریان اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالاهای ممنوعه و به دست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپوی مقادیری اقلام خوراکی خارجی در یک انباری در سعید آباد، با هماهنگی مقام قضائی، ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با شناسائی محل دپوی کالای قاچاق و با هماهنگی مقام قضائی، ماموران انتظامی در محل حضور پیدا کردن و پس از بازرسی از محل، 984 کارتن که هر کارتن حاوی 16 بسته ماکارونی خارجی با برچسب کشور ایتالیا کشف کردند و در مجموع در این عملیات پلیس 15 هزار و744 بسته انواع ماکارونی قاچاق کشف کرد و مالک انباری نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران گفت: کارشناسان، ارزش ریالی اقلام مکشوفه را 787 میلیون و200 هزار ریال برآورد کردند و متهم نیز پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.