دستگیری هکر وب‌سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیما
دستگیری هکر وب‌سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیما

شهریاریها : هکر بیرجندی که سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله قرار داده بود سریعاً شناسایی و دستگیر شد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد : بنا به گزارش‌ها و بررسی‌های انجام شده مبنی بر هک […]

شهریاریها : هکر بیرجندی که سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله قرار داده بود سریعاً شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد : بنا به گزارش‌ها و بررسی‌های انجام شده مبنی بر هک وب‌سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط فردی با هویت معلوم و ساکن بیرجند ، مامورین این یگان اقدامات خود را آغاز کردند.
رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی عنوان کرد: بنابر تحقیقات فنی و تخصصی صورت گرفته متهم شناسایی و دستگیر شد. وی پس از حضور در این یگان مورد بازجویی قرار گرفت و به انجام بزه ارتکابی خود اعتراف کرد.
این مقام انتظامی افزود: متهم در ادامه به هک کردن حدود 10 وب‌سایت داخلی اقرار کرده و مشخص شد در وبلاگ شخصی خود اقدام به آموزش هک کرده است.
پلیس فتا هشدار داد: حمله و نفوذ به وب‌سایت‌ها و صفحات اینترنتی و دخل و تصرف در آنها و نیز خرید و فروش نرم افزارهای هک و کرک و آموزش این موارد در فضای مجازی جرم تلقی شده و با عاملان آن برخوردی جدی و قاطع خواهد شد.
منبع:
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا