حتی یک لحظه نباید در برابر تهاجم فرهنگی غفلت کنیم
حتی یک لحظه نباید در برابر تهاجم فرهنگی غفلت کنیم

شهریاریها : سید علی اینانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: ملت ایران طی سه دهه اخیر که از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، با اتکا به باورها و اعتقادات مذهبی و معنوی خود و تحت هدایت‌های مدبرانه ولایت در برابر هر توطئه‌ای ایستادگی کرده‌اند. وی افزود: حتی در دوران […]

A0287209شهریاریها : سید علی اینانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: ملت ایران طی سه دهه اخیر که از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، با اتکا به باورها و اعتقادات مذهبی و معنوی خود و تحت هدایت‌های مدبرانه ولایت در برابر هر توطئه‌ای ایستادگی کرده‌اند.

وی افزود: حتی در دوران هشت سال دفاع مقدس که اکثر غربی‌ها به حمایت از دشمن متجاوز ایران یعنی رژیم بعث و منفور عراق می‌پرداختند، ملت ایران با دست‌های خالی در برابر آنها مقاومت کرده و در نهایت نیز به پیروزی بزرگی دست یافتند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهریار با تاکید بر اینکه غربی‌ها می‌دانند ملت مسلمان و ولایی ایران در برابر توطئه‌های آنها کمر خم نمی‌کنند، گفت: به همین دلیل توطئه شوم انحراف نسل جوان را در دستور کار خود قرار داده و برای تحقق این دسیسه شدیدترین تهاجم فرهنگی را علیه ما تدارک دیده‌اند.

اینانلو تاکید کرد: تنها راه مقابله و خنثی‌سازی تهاجم گسترده غربی‌ها علیه باورهای مذهبی و معنوی ما، هوشیاری و بصیرت و حرکت در مسیر ولایت است و در این زمینه حتی یک لحظه هم نباید غفلت کنیم.

*دشمنان غربی میلیاردها دلار برای تهاجم فرهنگی هزینه می‌کنند

وی ادامه داد: در حال حاضر دشمنان غربی جمهوری اسلامی به ویژه آمریکا و چند کشور اروپایی میلیاردها دلار صرف تهاجم فرهنگی با هدف به انحراف کشیدن نسل جوان ما می‌کنند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهریار تاکید کرد: در چنین شرایطی باید با اتکاء به فرهنگ غنی بومی و دینی و باورها و اعتقادات معنوی عمیقی که داریم در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان ایستادگی کرده و از مسیر رهبری خارج نشویم.

اینانلو در پایان تاکید کرد: به طور قطع در چنین شرایطی باز هم می‌توانیم توطئه و دسیسه‌های دشمنان را خنثی کنیم.