کشف 72 درصدی جرائم فضای مجازی در غرب استان تهران
کشف 72 درصدی جرائم فضای مجازی در غرب استان تهران

شهریاریها :رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویزه غرب استان تهران با اشاره به تهدیدهای استفاده نادرست از فضای مجازی گفت:با تلاش کارشناسان این پلیس طی هفت ماه گذشته 72 درصد جرائم فضای مجازی در این استان کشف شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ تراب نوراللهی اظهار داشت: از اوایل سال جاری پلیس فتای غرب […]

شهریاریها :رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویزه غرب استان تهران با اشاره به تهدیدهای استفاده نادرست از فضای مجازی گفت:با تلاش کارشناسان این پلیس طی هفت ماه گذشته 72 درصد جرائم فضای مجازی در این استان کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ تراب نوراللهی اظهار داشت: از اوایل سال جاری پلیس فتای غرب استان تهران، نظارت مستمر برکافی نت ها را به صورت جدی دربرنامه کاری خودقرار داده که با تلاش کارشناسان این پلیس در هفت ماه گذشته، 72 درصد کل جرائم اینترنتی وفضای مجازی توسط پلیس این استان کشف شده است.

وی افزود: در این راستا درماههای  گذشته، 27 مرد و 12 زن و در مجموع 39 متهم فضای مجازی دستگیر شده وتحویل مراکز قضائی شدند که در بررسی های صورت گرفته ارزش ریالی پرونده های متشکله در حوزه پلیس فتا به یک میلیارد و398 میلیون و570 هزار ریال رسید و بیشترین انگیزه متهمان پرونده های متشکله، منافع مادی بوده است.