ضرورت توسعه پروژه‌های زیربنایی در شهرستان شهریار
ضرورت توسعه پروژه‌های زیربنایی در شهرستان شهریار

شهریاریها : علی یادگاری در بازدید از برخی از پروژه‌های عمرانی در این شهرستان اظهار داشت: برای این که بتوانیم میزان پروژه‌های عمرانی در این شهرستان را افزایش دهیم نیازمند توجه مسئولان در بخش‌های مختلف هستیم. وی ادامه داد: هم اکنون روند اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهرستان با رشد مواجه است اما با توجه […]

شهریاریها : علی یادگاری در بازدید از برخی از پروژه‌های عمرانی در این شهرستان اظهار داشت: برای این که بتوانیم میزان پروژه‌های عمرانی در این شهرستان را افزایش دهیم نیازمند توجه مسئولان در بخش‌های مختلف هستیم.

وی ادامه داد: هم اکنون روند اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهرستان با رشد مواجه است اما با توجه به میزان جمعیت نباید به این تعداد پروژه و طرح بسنده کرده و باید طرح‌های بیشتری را برای رشد شهرستان در نظر بگیریم.

یادگاری توسعه زیرساخت‌ها و انجام طرح‌های زیربنایی را در این شهرستان مهم ارزیابی کرد و گفت: روند توسعه و زیربنایی شهر شهریار متوقف شدنی نیست.

وی ادامه داد: با توجه به وجود این پروژ‌ه‌ها در حوزه عمرانی و خدماتی شهرستان شهریار طی سال جاری توانسته از پیشرفت قابل توجهی برخوردار شود و این روند نسبت به سال‌های گذشته بسیار چشمگیر بوده است.

عضو شورای شهر شهریار خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر در مسیر خدمت رسانی به مردم گام‌های اساسی را برداشته‌اند و تا کنون با تصویب مصوباتی مسیر آبادانی، توسعه و پیشرفت شهر را طی کرده‌اند.

یادگاری رفع مشکلات، کمبودها و معضلات این شهرستان را از دیگر وظایف مسئولان و اعضای شورای شهر شهریار عنوان کرد و گفت: باید در مسیر خدمات رسانی به مردم گام برداریم و با اجرای طرح‌های مختلف برخی از نقاط محروم در شهرستان شهریار را نیز به سمت آبادانی و پیشرفت سوق دهیم.

توجه به عمران شهری از مهم‌ترین دستاوردهای شورای سوم

وی توجه به عمران شهری را از مهم‌ترین دستاوردهای شورای شهر سوم دانست و افزود:  اجرای طرح‌های مختلف شهری از اهداف این شورا بوده که در سایه اتحاد و همدلی شورا و شهرداری انجام گرفته است.