شش هزار میلیارد تومان برای ایجاد تعاونی های کشاورزی مهر اختصاص یافت
شش هزار میلیارد تومان برای ایجاد تعاونی های کشاورزی مهر اختصاص یافت

شهریاریها : معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با حمایت دولت خدمتگزار و به منظور توانمندسازی بخش تعاون امسال سه هزار میلیارد تومان اعتبار از منابع دولتی و به همین میزان از منابع داخلی بانک کشاورزی برای ایجاد شرکت های تعاونی کشاورزی مهر کشور اختصاص یافت. غلامحسین حسینی نیا ˈ روز […]

hosaini-niaaشهریاریها : معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با حمایت دولت خدمتگزار و به منظور توانمندسازی بخش تعاون امسال سه هزار میلیارد تومان اعتبار از منابع دولتی و به همین میزان از منابع داخلی بانک کشاورزی برای ایجاد شرکت های تعاونی کشاورزی مهر کشور اختصاص یافت.

غلامحسین حسینی نیا ˈ روز شنبه دربازدید از شرکت های تعاونی شهریار افزود: با توجه به حمایت های دولت از بخش تعاون، با همکاری بانک کشاورزی و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور ایجاد اشتغال برای کارجویان تحصیل کرده در رشته کشاورزی امکانات مناسبی ایجاد شده است.

وی تعاونی ها را رکن اساسی توسعه کشور خواند و گفت: یکی از اهداف مهم ما در طرح تعاونی مهر کشاورزی، فراهم آوردن ظرفیت های مناسب در این بخش مانند سرمایه، آب، فضاسازی و امکانات در قالب شرکت های تعاونی کشاورزی مهر است.

ˈمحسن داوریˈ رییس اداره تعاون شهرستان شهریار نیز گفت: در زمان حاضر در سطح شهرستان شهریار بیش از 500 تعاونی با 100 هزار عضو در زمینه های مختلف در امر تولیدی، عمرانی و خدماتی فعالیت دارند.

به گفته وی همچنین 230 هزار نفر در شهرستان شهریار عضو شرکت های تعاونی سهام عدالت هستند.

در پایان این آیین، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرماندار شهریار از واحدهای تعاونی تولید نان خشک و پرورش گیاه آلوئه ورا و واحدهای دامداری بخش تعاون شهریار بازدید کردند.