آهنگسازی احسان خواجه امیری برای همخوان پدرش
آهنگسازی احسان خواجه امیری برای همخوان پدرش

شهریاریها وبه نقل از شبکه ایران، احسان فدایی گفت: دو آلبوم جدید آماده انتشار داریم که اولی آلبوم خودم است که مجوز آن گرفته شده و دیگری آلبوم استاد ایرج می باشد که در امیر احسان فداییانتظار مجوز هستیم. وی افزود: آلبوم جدیدم منو حس کن نام دارد که دوازده قطعه است و یک کار […]

pic524شهریاریها وبه نقل از شبکه ایران، احسان فدایی گفت: دو آلبوم جدید آماده انتشار داریم که اولی آلبوم خودم است که مجوز آن گرفته شده و دیگری آلبوم استاد ایرج می باشد که در امیر احسان فداییانتظار مجوز هستیم.

وی افزود: آلبوم جدیدم منو حس کن نام دارد که دوازده قطعه است و یک کار کاملا به روز با تم پاپ تلفیقی برای نسل جوان است.

خواننده تیتراژ چمدان ادامه داد: آهنگسازان مطرحی که در این آلبوم همکاری داشته اند احسان خواجه امیری، پدرام کشتکار و بابک رادمنش، حسین سالاری مقدم، شاهین خسروآبادی و امین قباد هستند. اشعار آن نیز توسط اهورا ایمان، حسین متولیان، دکترافشین یداللهی، بابک رادمنش و محمد بکرانی سروده شده اند.

وی اظهار داشت: دو قطعه این آلبوم با حضور خواننده میهمان استاد ایرج است ولی اگرآلبوم استاد که در آن همخوانی داشته ام منتشر شود این دو قطعه را حذف خواهم کرد.

امیراحسان فدایی درباره آلبوم استاد ایرج گفت: این آلبوم یازده قطعه است به آهنگسازی و تنظیم بهنام خدارحمی و ترانه سرایی محمدعلی بهمنی، محمد بکرانی، بابک رادمنش و حسین متولیان.

وی اظهار داشت: هر دو آلبوم آماده انتشار است اما هنوز آلبوم استاد ایرج مجوز نگرفته است اما اگر آلبوم ایشان مجوز بگیرد آلبوم منو حس کن را یک ماه بعد از این آلبوم منتشر خواهم کرد.