دستگیری باند سارقان حرفه‌ای در کرج
دستگیری باند سارقان حرفه‌ای در کرج

شهریاریها : به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان اظهار داشت با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرج اعضای باند سه نفره سارقان حرفه‌ای که اقدام به سرقت داخل خودرو و کیف قاپی در منطقه مشکین دشت و گلشهر می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند. وی ادامه داد: در پی مراجعه فردی به ماموران گشت […]

شهریاریها : به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان اظهار داشت با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرج اعضای باند سه نفره سارقان حرفه‌ای که اقدام به سرقت داخل خودرو و کیف قاپی در منطقه مشکین دشت و گلشهر می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در پی مراجعه فردی به ماموران گشت کلانتری مشکین دشت و اظهار شکایت مبنی بر این که ساعتی پیش اتومبیل خود را در کنار خیابان پارک کرده و هنگام مراجعت متوجه نوجوان 17 ساله‌ای می‌شود که در اطراف خودرو در حال پرسه زدن می‌باشد پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

این مسئول افزود: شاکی در بازرسی از خودرو متوجه شده است که مدارکی از قبیل کارت سوخت، کارت شناسایی، مقادیری وجه نقد و … از داخل خودرو به سرقت رفته است.

خیرخواهان خاطرنشان ساخت: مالباخته جهت تحقیقات تکمیلی به کلانتری دعوت و با رویت آلبوم تصاویر مربوط به سارقان سابقه‌دار، سارق مورد نظر را شناسایی و در مرحله بعد تصویر فرضی وی در اختیار تمامی واحدهای گشت قرار گرفت.

وی افزود: روز گذشته ماموران گشت کلانتری مشکین دشت در حال ماموریت بودند که ناگهان فردی را با مشخصات سارق مورد نظر در اطراف خودورهای پارک شده در کنار خیابان مشاهده کردند که این فرد به محض رویت مأموران قصد فرار داشت که با اقدام به موقع ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

خیرخواهان گفت: متهم دستگیر شده در مواجهه با شاکی مورد شناسایی قرار گرفت و به ناچار به جرم خود مبنی بر سرقت از تجهیزات و وسایل داخل خودرو اعتراف کرد.

وی افزود: متهم در بازجویی‌های تکمیلی ماموران ضمن اعتراف به 30 فقره سرقت از خودروها اقرار کرد که سرقت‌ها را با همدستی سه نفر از دوستانش در مناطقی از مشکین دشت و گلشهر کرج انجام داده است.

با راهنمایی‌های متهم دستگیر شده و کارهای اطلاعاتی ماموران مخفیگاه متهمان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در عملیات‌هایی جداگانه هر سه متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.