54 پروژه آبفا در دهه فجر بهره‌برداری می‌شود
54 پروژه آبفا در دهه فجر بهره‌برداری می‌شود

شهریاریها : حبیب‌الله براتی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 700 میلیارد ریال اجرا شده است. وی احداث مخازن 4 هزار مترمکعبی راه آهن، 5 هزار متر مکعبی باغستان، 10 هزار متر مکعبی ملارد و 3 هزار مترمکعبی شهر قدس از جمله طرح‌های قابل بهره‌برداری آبفا در ایام الله دهه فجر […]

آبفاشهریاریها : حبیب‌الله براتی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر 700 میلیارد ریال اجرا شده است.

وی احداث مخازن 4 هزار مترمکعبی راه آهن، 5 هزار متر مکعبی باغستان، 10 هزار متر مکعبی ملارد و 3 هزار مترمکعبی شهر قدس از جمله طرح‌های قابل بهره‌برداری آبفا در ایام الله دهه فجر است.

این مسئول گفت: هم اکنون حجم ایجاد و توسعه خطوط انتقال آب در این منطقه طی سال‌جاری به 76 کیلومتر رسیده است که از این میزان 36 کیلومتر خط انتقال آب و بقیه توسعه شبکه بوده است.

براتی حفر و تجهیز 32 حلقه چاه جدید و جایگزین، پذیرش 12 هزار مشترک جدید، شامل 3 هزار و 600 واحد مسکونی با جمعیتی معادل 144 هزار نفر و تولید 105 میلیون متر مکعب آب را از دیگر پروژه‌های اجرا شده طی سال جاری عنوان کرد.

وی در ادامه سخنان خود به احداث و بهره‌برداری 13 باب مخزن ذخیره، با حجمی بالغ بر صد هزار متر مکعب با هزینه 60 میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: بهره‌برداری از سایر پروژه‌ها که در مجموع با هزینه‌ای بالغ بر 743 میلیارد ریال انجام شده از دیگر خدمات دولت در شهرستان‌های قدس، ملارد و شهریار و مناطق 21 و 22 تهران در بخش آبفا است.