محمدصادق کولیوند از کاشت 317 اصله درخت باغستان خبر داد
محمدصادق کولیوند از کاشت 317 اصله درخت باغستان خبر داد

شهریاریها : شهردار باغستان شهرستان شهریار از کاشت 317 اصله درخت در حاشیه معابر این شهر خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، محمدصادق کولیوند از کاشت 317 اصله درخت در حریم رودخانه باباسلمان، بلوار ولیعصر(عج) و حاشیه جاده بهار خبر داد و اظهار داشت: این امر با هدف افزایش سرانه فضای سبز و ترویج فرهنگ […]

شهریاریها : شهردار باغستان شهرستان شهریار از کاشت 317 اصله درخت در حاشیه معابر این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدصادق کولیوند از کاشت 317 اصله درخت در حریم رودخانه باباسلمان، بلوار ولیعصر(عج) و حاشیه جاده بهار خبر داد و اظهار داشت: این امر با هدف افزایش سرانه فضای سبز و ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ محیط زیست در سطح شهر انجام شده است.

وی همچنین از کاشت 350 گلدان گل رز و نسترن در کلانتری 18 باغستان و زیرگذر پل بادامک، هرس درختان چنار و درختان بوته ای رمپ بابا سلمان خبر داد و افزود: لوله گذاری پیست دوچرخه سواری جهت تجهیز سیستم آبیاری قطره ای و قلمه گیری گل های نسترن و رز نیز انجام شده است.

این مسئول به اجرای روشهای نوین آبیاری جهت تامین آب برخی از این درختان نیز اشاره و عنوان کرد: با توجه به محدودیت موجود در تامین آب مورد نیاز برای آبیاری عرصه های فضای سبز منطقه، استفاده از روش آبیاری قطره ای مرسوم شده است که کمک شایانی به بهبود مدیریت منابع آبی و افزایش راندمان مصرف آب خواهد کرد.