عرب نژاد اعلام کرد: حمایت از توسعه هنر موسیقی در شهریار
عرب نژاد اعلام کرد: حمایت از توسعه هنر موسیقی در شهریار

شهریاریها : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار از حمایت از توسعه هنر موسیقی در این شهرستان خبر داد و بر لزوم بهره گیری از اساتید بومی تاکید کرد. حسین عرب نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر هنرمندان فعال و توانمندی در حوزه موسیقی در شهرستان شهریار مشغول به […]

شهریاریها : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار از حمایت از توسعه هنر موسیقی در این شهرستان خبر داد و بر لزوم بهره گیری از اساتید بومی تاکید کرد.

حسین عرب نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر هنرمندان فعال و توانمندی در حوزه موسیقی در شهرستان شهریار مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: به منظور بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مختلف برای ارتقای این حوزه، نشست مشترکی با حضور هنرمندان موسیقی و مسئولان آموزشگاه های مربوطه در شهرستان شهریار برگزار شد.

اداره ارشاد در حمایت از هنرمندان اهتمام ویژه دارد

این مسئول بر حمایت از هنرمندان در شهرستان شهریار تاکید و عنوان کرد: در این زمینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهتمام ویژه ای دارد.

عرب نژاد بر اشاعه موسیقی سنتی و اصیل نیز تاکید کرد و یادآور شد: این مهم باید مورد توجه جوانان فعال در این حوزه قرار گیرد.

لزوم بهره گیری از اساتید مجرب بومی و استانی در شهریار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار به ایجاد فضایی برای توسعه و گسترش فعالیت هنرمندان این حوزه نیز اشاره و اضافه کرد: در این زمینه باید از اساتید مجرب بومی و استانی بهره برد.

وی اظهار داشت: امید می رود که با انجام اقدامات مختلف و حمایت از این هنرمندان، شاهد حضور آنها در جشنواره های استانی و کشوری باشیم.