آمازون دات کام، بهترین فروشگاه اینترنتی
آمازون دات کام، بهترین فروشگاه اینترنتی

شهریاریها : در تعطیلات کریسمس امسال، وب‌سایت شرکت اینترنتی آمازون عنوان «بهترین فروشگاه آنلاین» را از آن خود کرد. به گزارش ایتنا از مرواهاست به نقل از رویترز، بر اساس نظرسنجی موسسه پژوهشی ForeSee، در هشت سال گذشته، سایت آمازون دات کام به دلیل ارائه طیف گسترده‌ای از کالاها و نیز سهولت کار با آن، صدرنشین […]

AMAZONشهریاریها : در تعطیلات کریسمس امسال، وب‌سایت شرکت اینترنتی آمازون عنوان «بهترین فروشگاه آنلاین» را از آن خود کرد.

به گزارش ایتنا از مرواهاست به نقل از رویترز، بر اساس نظرسنجی موسسه پژوهشی ForeSee، در هشت سال گذشته، سایت آمازون دات کام به دلیل ارائه طیف گسترده‌ای از کالاها و نیز سهولت کار با آن، صدرنشین لیست «بهترین وب سایت برای خرید» است.

موسسه ForeSee بر اساس فاکتورهایی چند، میزان رضایت‌مندی مشتریان از شرکت‌های مختلف از جمله کمپانی‌های خرده‌فروش را بررسی می‌کند.

وب سایت شرکت جی‌سی‌پنی (J. C. Penney) یکی از بزرگترین فروشگاه‌های پوشاک در آمریکا، از دید مشتری‌ها بیشترین افت را داشته و امتیاز آن از ۸۳ به ۷۸ سقوط کرده است.

همچنین سایت‌های Gilt.com و RueLaLa.com نیز جزو بدترین‌های این فصل معرفی شده‌اند.

ForeSee از مجموع ۱۰۰ امتیاز، ۸۸ امتیاز به آمازون داده، در حالی که این رقم برای Gilt.com و Fingerhut.com ۷۲ امتیاز عنوان شده است.

لری فرید (Larry Freed) رئیس و مدیر اجرایی ForeSee می‌گوید امتیاز ۸۰ به بالا به معنای عملکرد عالی شرکت‌هاست.

شرکت زنجیره‌ای L.L.Bean که در بازار خرده‌فروشی لباس و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد، با کسب رتبه ۸۵ توانسته امتیاز خود را نسبت به سال گذشته ۴ درصد ارتقاء دهد و جایگاه دوم را به دست آورد.

امتیازات شرکت‌های اپل و دل نیز هر کدام سه رتبه کاهش یافته است.

بر این اساس اپل رتبه ۸۰ را به دست آورده و شرکت دل نیز به رتبه ۷۷ بسنده کرده است.

تارنمای این فروشگاه : www.amazon.com